Naklejki na auto – personalizowany gadżet Twojej marki

Naklejki na auto – personalizowany gadżet Twojej marki

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Naklejka na samochód będzie świetną reklamą firmy. Jest to też dobra opcja dla osób prywatnych, które mają swoją działalność. Jest to oryginalny i indywidualny sposób na promocję w terenie.

Przykładowe wzory oklejenia samochodu

Często taka reklama marki zawiera jej logo. Wtedy taka grafika może znaleźć się na firmowych autach, które są przeznaczone dla pracowników. Jest to jeden z elementów identyfikacji wizualnej. Ważne jest, żeby był spójny i pasujący do innych gadżetów. Wtedy będzie wywoływać wrażenie profesjonalności.

Pozwoli w prosty sposób zidentyfikować daną markę. Pozostałymi elementami, na których można umieścić logo, są na przykład ubrania pracowników, plakietki, wizytówki lub wszelkie tablice informacyjne. Dobrze, jeśli logotyp znajduje się też w przestrzeni internetowej. Wtedy przyniesie to lepsze efekty. Istotne jest też, żeby naklejka na samochodzie miała odpowiednią kolorystykę, która pasuje do tej firmowej.

Innymi wzorami, które używane są na tego typu gadżetach, są różnego rodzaju teksty informacyjne. Można przedstawić na nich zakres świadczonych usług. Często podaje się również kontakt w postaci numeru telefonu lub adresu e-mail. Na autach umieszcza się też odnośniki do stron i portali internetowych. To pozwoli potencjalnym klientom na lepsze zapoznanie się z ofertą firmy. Oprócz tego niektóre marki decydują się na umiejscowienie na aucie ciekawej grafiki lub nawet zdjęcia. Warto wykazać się kreatywnością. 

Wiele sklepów oferuje spersonalizowane formy naklejek. Możesz wybrać swój wzór oraz uzupełnić konkretne dane. Jeśli nie masz zaprojektowanej identyfikacji wizualnej, sięgnij po pomoc firm, które się w tym specjalizują. Warto także skorzystać z usług grafika. Stworzy on na przykład logo, które możesz umieścić na samochodzie. Ustali też specjalny układ naklejek na aucie. Mogą się one bowiem znajdować na różnych jego częściach, na przykład na szybach lub karoserii. Taka praca będzie na pewno wykonana w estetyczny i oryginalny sposób.

Jakie korzyści przynosi taki gadżet?

Po pierwsze taki samochód przykuje uwagę i odróżni się na ulicach. Jeśli ludzie będą często widzieli takie auta w terenie, to z pewnością je zapamiętają. Wpłynie to na zwiększoną rozpoznawalność i renomę. Z takich rozwiązań korzystają od lat firmy kurierskie. Dzięki temu są one dobrze widoczne i znane przez wszystkich. Ich samochody to popularny znak, który kojarzy się z daną marką. Dodatkowym elementem są stroje pracowników i kurierów, które także są spójne.

Takie oklejenie auta jest przenośną reklamą. Może znaleźć się w różnych miejscach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest to prostsza opcja niż umieszczenie plakatów z informacjami na zewnątrz. Taka reklama wizualna to dynamicznie rozwijający się segment. Wiele marek zaczyna decydować się na takie działanie. Jest ona najbardziej wszechstronna i efektowna. 

Naklejki doskonale wyróżniają pojazd z tłumu. Sprawiają, że Twoja firma staje się zauważalna nawet w podróży. Możesz je również zamocować na prywatnym samochodzie, jeśli dużo nim jeździsz.

Taki gadżet przyciąga nowych klientów i jest świetnym sposobem na reklamę. Naklejka jest szybka w montażu i łatwa w konserwacji. Jest odporna na różne warunki atmosferyczne, nawet te niekorzystne – to jej dodatkowa zaleta. Wystarczy przykleić naklejkę, a potem cieszyć się z korzyści, jakie przynosi. To jedna z wygodniejszych form reklamy. 

Zdjęcie główne: Nishant Aneja/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Długopis reklamowy. Dlaczego czasem banalny pomysł jest najlepszy?
Długopis reklamowy. Dlaczego czasem banalny pomysł jest najlepszy?
Czy długopisy reklamowe to już przeżytek? Nic bardziej mylnego. Przedstawiamy ich największe zalety!
Jak promować firmę latem, czyli słów kilka o gadżetach wakacyjnych
Jak promować firmę latem, czyli słów kilka o gadżetach wakacyjnych
Gadżety firmowe to dobry sposób na reklamę biznesu. Na jakie więc gadżety postawić letnią porą?
Praktyczne gadżety dla globtroterów
Praktyczne gadżety dla globtroterów
Jakie gadżety warto podarować miłośnikowi podróży? Przedstawiamy kilka propozycji.
Ostatnie wpisy