Reklamówki foliowe z nadrukiem – pomysł na promocję firmy

Reklamówki foliowe z nadrukiem – pomysł na promocję firmy

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Wielkie sieci handlowe i niewielkie przedsiębiorstwa szukają różnych sposobów na promocję swoich firm. Jednym z nich jest stosowanie reklamówek foliowych z nadrukiem. Czy taki rodzaj reklamy jest skuteczny? Jakie torby sprawdzą się najlepiej?

Reklama firmy

Istnieje wiele zróżnicowanych sposobów na reklamowanie swoich produktów lub swoich usług. Jednym z nich są reklamówki z nadrukiem – z logo, cytatem, adresem firmy, informacją o nowych czy aktualnych promocjach. Po reklamówki foliowe z nadrukiem sięga wiele różnych przedsiębiorstwa – przede wszystkim sklepy, wielkie sieci, ale i niewielkie lokalne butiki, a także piekarnie czy cukiernie. Tego rodzaju torby powstają bardzo szybko i prosto – z tego powodu są tanie i dlatego też popularne.

Czy warto zdecydować się na reklamówki z nadrukiem?

Reklamówka z logo to znakomity nośnik reklamy – dziś wiele sklepów czy punktów gastronomicznych z nich korzysta. Kiedy klient zrobi zakupy i zabierze ze sobą właśnie taką reklamówkę – musi pokonać pewien dystans, który dzieli go od sklepu do swojego domu lub samochodu. W czasie tej trasy wiele osób zwraca uwagę na wyraźne nadruki, które znajdują się na torbach, dzięki czemu firmy zaczynają istnieć w świadomości ludzi. Właśnie w taki sposób różne osoby zapamiętują sklep, są świadomi jego istnienia i już wkrótce sami mogą zostać jego klientami. Należy zauważyć, że sporo osób korzysta z reklamówek więcej niż raz, ponieważ posiadają one wiele zalet, m.in. są odporne na wilgoć, cechują się dużą wytrzymałością i znakomicie zabezpieczają artykuły podczas przenoszenia ze sklepu do domu, a później podczas ewentualnego przechowywania. Wysokiej jakości torby, które można zadrukować logo firmy można znaleźć np. na https://sklep.ekspertpoludnie.pl/reklamowki-z-nadrukiem.

Jakiego rodzaju torby reklamowe zakupić?

Reklamówki z nadrukiem mogą być różnego rodzaju – niewielkie i przezroczyste na małe przedmioty, a także i średnie oraz duże na wielkie zakupy. Torby mogą mieć także różne kolory, co przyciągnie wzrok przyszłych klientów i zachęci do zakupów. Tego rodzaju materiał można nabyć również o różnej grubości, różnym kształcie i np. we wzory. Jakie reklamówki foliowe z nadrukiem najlepiej zamówić? Podczas wyboru odpowiednich produktów należy brać pod uwagę artykuły, jakie się oferuje, a także i potrzeby dotychczasowych klientów. Wielkie kolorowe torby z widocznym logo sprawdzą się znakomicie w wielkopowierzchniowych i wielobranżowych sklepach, natomiast kiedy ktoś sprzedaje niewielkie przedmioty albo posiada piekarnię i jego jedynym asortymentem są wypieki – powinien postawić na średnie i niewielkie reklamówki, które będą dla jego klientów znacznie wygodniejsze i bardziej praktyczne.

Reklamówki z nadrukiem producent

Zastanawiając się nad wyborem odpowiednich reklamówek, warto zwrócić również uwagę na ich producenta. Najlepiej sięgać do sprawdzonych i cenionych hurtowni, takich jak Ekspert Południe. Reklamówki z nadrukiem (producent EP) są wykonywane z wysokiej jakości materiałów na indywidualne zamówienie – dzięki czemu każdy klient może w pełni samodzielnie podjąć decyzję co do tego, jak ma wyglądać jego logo na torbach. Wystarczy, że przedstawi wszelkie swoje oczekiwania odnośnie zamawianego produkty, można wybrać wielkość reklamówki, jej grubość, kolor, nadruk itd. 

Fot.: materiał prasowy Klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Psie gadżety, które sprawdzą się latem
Psie gadżety, które sprawdzą się latem
Przydatne gadżety dla psa, które sprawdzą się letnią porą. Zobacz zestawienie najciekawszych psich gadżetów.
Jak promować firmę latem, czyli słów kilka o gadżetach wakacyjnych
Jak promować firmę latem, czyli słów kilka o gadżetach wakacyjnych
Gadżety firmowe to dobry sposób na reklamę biznesu. Na jakie więc gadżety postawić letnią porą?
Co może być firmowym gadżetem?
Co może być firmowym gadżetem?
Gadżety promocyjne mogą być świetnym pomysłem, dzięki któremu Twoje przedsiębiorstwo zyska na prestiżu i popularności. Sprawdź, jak możesz promować swoją markę!
Ostatnie wpisy