Co wręczyć na okrągłe urodziny?

Co wręczyć na okrągłe urodziny?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Rocznica urodzin to dla solenizanta wyjątkowy dzień – i to bez względu na to, ile lat właśnie kończy. Mimo wszystko, okrągłe jubileusze stały w tradycji kamieniami milowymi w życiowej drodze. Warto uczcić je nie tylko przyjazną atmosferą i przyjęciem, ale również przemyślanymi prezentami.

Prezenty personalizowane

Njlepsze prezenty to te, które mają dla solenizanta znaczenie niematerialne. Ofiarując je, możesz pokazać, że dobrze znasz obdarowaną osobę, że zależy Ci na niej i że Wasza relacja jest dla Ciebie ważna. Wręczając komuś spersonalizowany prezent, traktujesz go wyjątkowo, a to często znaczy więcej niż pieniądze wydane na upominek. Do tego typu prezentów będą należeć nie tylko przedmioty nawiązujące do Twojej relacji z jubilatem czy jego zainteresowań lub potrzeb, ale również personalizowany prezent z grawerem. W ten sposób stworzysz niepowtarzalny upominek, który prawdopodobnie zostanie z solenizantem na długie lata.

Okrągłe urodziny seniora

Osoba starsza często jest najtrudniejszym jubilatem. Senior wiele przeżył i doświadczył, a jego potrzeby nie są już duże. Takie osoby często nie piją alkoholu i nie jedzą słodyczy ze względu na towarzyszące ich wiekowi choroby, ich aktywność poza domem jest ograniczona, a czas spędzają na czytaniu ulubionych powieści, oglądaniu seriali lub pielęgnacji domowych roślin. Jeśli zależy Ci na obdarowaniu dziadka lub babci czymś wyjątkowym, prawdopodobnie najlepszy będzie przedmiot, z którego starsza osoba rzeczywiście skorzysta. To może być zegarek dla seniora, drobiazg wspierający pasję albo podarunek sentymentalny – na przykład kalendarz ze zdjęciami dzieci i wnuków.

Prezent uniwersalny

Być może jesteś w sytuacji, w której musisz podarować coś dalszemu znajomym lub krewnemu, z którym nie utrzymujesz stałego kontaktu. W takiej sytuacji warto postawić na prezent uniwersalny, który przysłuży się jubilatowi niezależnie od jego zainteresowań czy trybu życia. Przykładem takiego podarku może być zegarek elektroniczny, który posłuży jednocześnie do odbierania wiadomości, sprawdzania informacji czy monitorowania wyników sportowych. Smartwatche idealne na prezenty znajdziesz na przykład tutaj: https://vivab2b.pl/. Innym przykładem uniwersalnego prezentu może być alkohol, zestaw kosmetyków lub wizyta w spa. 

Zdjęcie główne: pexels.com/Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co może być firmowym gadżetem?
Co może być firmowym gadżetem?
Chcesz stworzyć gadżety dla swojej firmy? Zobacz, co może nimi być.
Męcząca podróż? Nie z tymi gadżetami!
Męcząca podróż? Nie z tymi gadżetami!
Gadżety, które uratują każdą podróż z dzieckiem. Co pomoże wytrwać w trudach podróży?
Zestawy prezentowe na Dzień Ojca: Łączenie pasji i wyjątkowości
Zestawy prezentowe na Dzień Ojca: Łączenie pasji i wyjątkowości
Zestawy prezentowe na Dzień Ojca - połączenie pasji i wyjątkowości. Odkryj idealny prezent, który sprawi radość Twojemu ojcu!
Ostatnie wpisy