Przypominamy: za chwilę Dzień Matki!

Przypominamy: za chwilę Dzień Matki!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzień Matki, choć co roku przypada 26. maja, zawsze jest pewnym zaskoczeniem dla tych, którzy jeszcze nie zaopatrzyli się w żaden prezent. A przecież takiej okazji nie powinno się przegapić.

Na pewno zgodzimy się co do tego, że dbać o pozytywne relacje powinniśmy zawsze, a docenianie tego, co robią dla nas inni, powinno być dla nas naturalne. Jednak okazje takie, jak Dzień Matki, to po prostu kolejny miły pretekst do tego, by obdarować bliską nam osobę czymś wyjątkowym.

Idealny prezent na Dzień Matki. Czy w ogóle istnieje?

Matka z synem nad morzem
(fot.Xavier Mouton Photographie, źródło: unsplash.com)

I tak, i nie. Z jednej strony, każda mama jest inna, ma inne pasje i w inny sposób lubi spędzać czas wolny. Z drugiej jednak istnieje pewna recepta na prezent idealny: to prezent, który pokaże, że nie kupiłeś go na ostatnią chwilę i który udowodni, że znasz jej potrzeby i słuchasz, gdy mówi „ale cudny szal! Kupiłabym sobie, ale trochę szkoda mi pieniędzy…” lub „od lat nie byłam nad morzem”.

Na szczęście, dzięki naszej przypominajce masz jeszcze sporo czasu na organizację prezentu idealnego. A jeśli do upominku dorzucisz po prostu swój czas i np. wspólny spacer, uśmiech mamy gwarantowany.

A Wy? Macie swoje patenty na perfekcyjny Dzień Matki?

Jeśli brakuje Wam pomysłów, koniecznie zajrzyjcie na naszą małą listę polecajek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Statuetki biznesowe jako narzędzie motywacyjne i marketingowe dla firm
Statuetki biznesowe jako narzędzie motywacyjne i marketingowe dla firm
Statuetki biznesowe to popularne wyróżnienia przyznawane pracownikom, partnerom biznesowym oraz klientom. Choć często są kojarzone jedynie z nagrodami za osiągnięcia w pracy, ich rola w biznesie jest znacznie szersza. Statuetki biznesowe mogą być skutecznym narzędziem motywacyjnym dla pracowników oraz marketingowym dla firm.
IKEA Art Event już po raz szósty
IKEA Art Event już po raz szósty
Art Event 2021 to nowa kolekcja funkcjonalnych przedmiotów od IKEA.
Kreatywne pomysły na personalizowane prezenty dla pracowników w kontekście reklamy i druku
Kreatywne pomysły na personalizowane prezenty dla pracowników w kontekście reklamy i druku
Odkrywaj kreatywne i unikalne pomysły na spersonalizowane prezenty dla pracowników, które promują Twoją markę i wzmacniają relacje w zespole. Dowiedz się, jak wykorzystać strategie reklamy i druku do stworzenia niezapomnianych gadżetów.
Ostatnie wpisy