Pożyczasz innym dużo książek? Spraw sobie stempel!

Pożyczasz innym dużo książek? Spraw sobie stempel!

Nowości
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pomysł na szybkie, efektowne, estetyczne i skuteczne opisanie książki – stempel! Wbijaj pieczątki i miej pewność, że pożyczone tomy wrócą na Twoją półkę!

Personalizowany stempel to idealny gadżet dla książkowego mola i posiadacza zasobnej, domowej biblioteczki. Koniec z niechlujnymi adnotacjami ołówkiem lub długopisem w rogu książki! Z pomocą i praktycznym rozwiązaniem przychodzi personalizowana pieczątka. 

Okrągły stempel o średnicy niecałych 6 cm zawiera proste opisy na rantach: „właściciel książki” oraz „przeczytaj, pokochaj, zwróć”. W środek wpisane są dane właściciela. Może to być imię i nazwisko lub ksywka. Proste, schludne, a zarazem dosadne. Tak opieczętowane książki nie mają szans zgubić drogi powrotnej do właściciela.

Stempel do książek jako pomysł na prezent

Stempel to świetny pomysł na prezent. Jego estetyczne wykonanie sprawia, że sam w sobie wygląda luksusowo. Drewniana rączka stempla, ładnie podany tusz i poduszeczka oraz zwieńczenie w postaci materiałowego woreczka z napisem „stamp your world” w roli opakowania. Całość tworzy stylowy i gotowy pomysł na prezent. Taki upominek sprawdzi się na Dzień Matki, Dzień Ojca, pod choinkę czy jako prezent z okazji ukończenia studiów filologicznych. Warto pomyśleć o nim także bez okazji i zadbać o bezpieczeństwo swoich księgozbiorów.

Zdjęcie główne: Daria Nepriakhina/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co podarować pracownikowi z okazji awansu
Co podarować pracownikowi z okazji awansu
Awans pracownika to doskonały moment na wręczenie okolicznościowego prezentu. Podpowiadamy, co podarować z okazji awansu.
Wpływ gadżetów reklamowych na budowanie marki i lojalność klientów
Wpływ gadżetów reklamowych na budowanie marki i lojalność klientów
Odkryj, jak gadżety reklamowe wpływają na kreowanie świadomości marki i tworzenie trwałych więzi z klientami.
Okazja na prezent! Przypominamy o Dniu Taty
Okazja na prezent! Przypominamy o Dniu Taty
Dzień Ojca za pasem. Czym obdarować rodzica z okazji jego święta?
Ostatnie wpisy