Słaby Internet? Ten gadżet Ci pomoże!

Słaby Internet? Ten gadżet Ci pomoże!

Nowości
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

2 kreski zasięgu i rozmowa telefoniczna, podczas której trudno Ci zrozumieć drugą osobę? A może Internet tak słaby, że zwykły artykuł ładuje się przez kilka minut? Takie sytuacje bywają irytujące, ale jest na to sposób!

Jak na złość, problemy z siecią zdarzają się najczęściej właśnie wtedy, gdy pilnie potrzebujemy coś sprawdzić. Na szczęście problem ten można rozwiązać z pomocą jednego urządzenia.

Repeater 5G od Zyxel

Firma Zyxel właśnie wypuściła na rynek dwa modele urządzenia, które wzmacnia zasięg w budynkach. Dotyczy to zwłaszcza tak problematycznych miejsc jak np. podziemia czy po prostu pomieszczenia oddalone od głównego routera (zwłaszcza w budynkach wielopiętrowych).

Pierwszy z nich, MagicOffice, jest przeznaczony do mniejszych przestrzeni biurowych o powierzchni do 900 m², zaś MultiSite dedykowany jest zdecydowanie większym powierzchniom (nawet do około 25000 m²).

Nowe technologie
(fot. metamorworks / iStock / Getty Images Plus / Getty Images)

Jak to działa?

Repeatery identyfikują poziom izolacji i na tej podstawie dostosowują się do bieżącej sytuacji, w efekcie wzmacniając sygnał komórkowy bądź internetowy. Co ciekawe – jak podkreśla producent – istniejące na rynku podobne urządzenia wzmacniają sygnał dopiero, gdy ten osiąga 3-4 kreski, podczas gdy repeatery od Zyxel są w stanie „wyłapać” i wzmocnić zasięg już od 2 kresek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Poradnik: Jak wybrać odpowiednie farby i pędzle do swojego stylu malowania
Poradnik: Jak wybrać odpowiednie farby i pędzle do swojego stylu malowania
Zanurz się w świecie malarstwa z naszym poradnikiem! Odkryj, jakie farby i pędzle najlepziej spełniają Twoje potrzeby malarskie, by kreować dzieła sztuki zgodne z Twoim indywidualnym stylem.
Jak efektywnie wykorzystać długopisy reklamowe w strategii marketingowej Twojej firmy?
Jak efektywnie wykorzystać długopisy reklamowe w strategii marketingowej Twojej firmy?
Dowiedz się, jak długopisy reklamowe mogą zrewolucjonizować strategię marketingową Twojej firmy. Przeczytaj nasze praktyczne porady i zacznij efektywnie korzystać z tego narzędzia już dziś!
Praktyczne gadżety do domu – które warto mieć?
Praktyczne gadżety do domu – które warto mieć?
Sklepy są przepełnione różnego typu artykułami do urządzenia i wystroju domu. Sprawdź, jakie gadżety dobrze sprawdzą się w Twoim mieszkaniu!
Ostatnie wpisy