Personalizowane zawieszki do smoczków. Dobry prezent na baby shower

Personalizowane zawieszki do smoczków. Dobry prezent na baby shower

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Szukasz drobnego upominku dla przyszłej mamy i malucha? Podpowiadamy praktyczną i elegancką personalizowaną zawieszkę do smoczka!

Zawieszka do smoczka to bardzo praktyczny gadżet. Z jednej strony mocowany jest rzeczony smoczek, z drugiej znajduje się wygodny klips. Dzięki zapięciu możemy przymocować zawieszkę do ubranka dziecka, wózka lub fotelika samochodowego i mieć pewność, że smoczek nie upadnie na ziemię ani się nie zgubi. Taki gadżet pokocha każdy młody rodzic.

Personalizowana zawieszka do smoczka

Dzięki personalizowanej zawieszce do smoczka możemy sprezentować rodzicom i noworodkowi funkcjonalny upominek od serca. Zawieszka wykonana z sosnowego drewna umożliwia wygrawerowanie imienia dziecka oraz delikatnej ozdoby. Wśród propozycji znajdują się np. korona, jednorożec, serduszko czy mały smok.

Mała dziewczynka ze smoczkiem w buzi
(fot. Pavel Danilyuk / Pexels)

Personalizacji podlega także wybór ozdobnego sznurka z drewnianymi koralikami. Do wyboru jest różowa lub niebieska wersja kolorystyczna. Produkt wykonany jest z najwyższych jakościowo materiałów, bezpiecznych dla dziecka. Personalizowana zawieszka do smoczka na pewno znajdzie się wśród najczęściej używanych prezentów po baby shower!

Potrzebujesz prezentu dla starszego dziecka? Sprawdź nasze propozycje nietypowych skarbonek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
O „efekcie Poldiego”
O „efekcie Poldiego”
Transfer Łukasza Podolskiego do Górnika Zabrze wiąże się również z pojawieniem się na rynku dedykowanych piłkarzowi gadżetów.
Zabawki na inteligencję dla pupila: Wzbogacenie umysłu poprzez zabawę
Zabawki na inteligencję dla pupila: Wzbogacenie umysłu poprzez zabawę
Dbanie o rozwój intelektualny naszych pupili jest równie ważne jak zapewnienie im zdrowej i aktywnej codziennej rutyny. Podobnie jak u ludzi, umysł psa również potrzebuje odpowiedniej stymulacji, aby utrzymać go w dobrej kondycji. Jednym z efektywnych sposobów na dostarczenie psu niezbędnych akcesorii.
Czym Amazon Ads wyróżniają się spośród pozostałych form digital marketingu?
Czym Amazon Ads wyróżniają się spośród pozostałych form digital marketingu?
Płatne kampanie marketingowe są współcześnie jednym z głównych elementów strategii marketingowych większości firm.
Ostatnie wpisy