Elegancja w nietypowym wydaniu. Przedstawiamy drewniane muchy

Elegancja w nietypowym wydaniu. Przedstawiamy drewniane muchy

Nowości
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mogłoby się wydawać, że w eleganckiej modzie męskiej wymyślono już wszystko. Jednak nie. Projektanci i designerzy zaskakują pomysłowością w kwestii dodatków.

Jedwabne muszki, eleganckie krawaty, luksusowe fulary. To wszystko dodatki do eleganckiego, męskiego outfitu, które kojarzą się z wytwornymi tkaninami. Przełomowym pomysłem jest więc zamienienie ich na drewno. Drewniane muszki to hit ostatnich lat. Idealnie sprawdzą się na prezent na Dzień Ojca, urodziny czy imieniny.

Drewniana muszka – dla kogo?

Drewniana mucha ma wiele atutów. Nie trzeba jej wiązać. Na pewno się nie pogniecie. Wygląda nietuzinkowo i sprawi, że jej właściciel będzie się wyróżniał. To nowoczesne i nieco zawadiackie podejście do męskiej mody.

Drewniana muszka daje idealną przestrzeń do stworzenia graweru. Z powodzeniem możemy umieścić na niej inicjały ojca czy partnera. W zależności od okazji na muszce możemy umieścić np. miejsce i datę ślubu lub obrony pracy magisterskiej. Taka mucha będzie pamiątką na wiele lat.

Drewniana mucha może stanowić wisienkę na torcie stroju pana młodego. W szczególności, jeśli wesele ma charakter rustykalny. Bez problemu wygrawerujemy na niej obrączki, inicjały młodej pary lub inne ważne dla nas symbole.

Zdj. główne: JD Mason/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kubek z nadrukiem. Proste rozwiązanie, które wciąż działa!
Kubek z nadrukiem. Proste rozwiązanie, które wciąż działa!
Kubek jako upominek firmowy? Zdecydowanie tak! Sprawdź dlaczego.
Dlaczego warto inwestować w gadżety reklamowe?
Dlaczego warto inwestować w gadżety reklamowe?
Gadżety reklamowe to popularne narzędzie marketingowe, które pomaga firmom promować swoją markę, zwiększać świadomość o produkcie i budować lojalność klientów. Często są to praktyczne przedmioty codziennego użytku, które są ozdobione logo lub informacjami o firmie. Dlaczego warto inwestować w gadżety reklamowe?
Nietypowy prezent na Dzień Kobiet – planszówka pełna piękna!
Nietypowy prezent na Dzień Kobiet – planszówka pełna piękna!
Gra planszowa na Dzień Kobiet? Czemu nie! Poznaj „Azul – Letni Pawilon”, grę dla miłośników piękna.
Ostatnie wpisy