O „efekcie Poldiego”

O „efekcie Poldiego”

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Transfer słynnego piłkarza realnie przełożył się na zysk. W sprzedaży pojawiły się gadżety z nim związane, które rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki.

Łukasz Podolski to niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia. Od paru tygodni występuje na pozycji napastnika w polskim klubie Górnik Zabrze.

Efekt Podolskiego

Oficjalna sprzedaż gadżetów trwa od soboty 17 lipca. To właśnie wtedy pokazano nową kolekcję gadżetów i rozpoczęto sprzedaż koszulki domowej, w której zespół Górnika Zabrze będzie grał na swoim boisku. Pierwszy raz piłkarzy zobaczymy w nich 30 lipca, kiedy to zmierzą się z Lechem Poznań.

Każdego dnia w klubowym sklepie Górnika Zabrze sprzedawanych jest ponad 500 koszulek z numerem 10 i nazwiskiem piłkarza pochodzącego z Gliwic.

źródło zdjęcia: pexels.com

Wśród „gadżetów Poldiego” znajdziemy kubki, trykoty, a także koszulki z podobizną piłkarza i napisem „Witaj POLDI w domu”.

Łukasz Podolski od dziecka kibicuje Górnikowi Zabrze

Od lat powtarzał, że ma zamiar przejść klubu po zakończeniu piłkarskiej kariery w reprezentacji Niemiec. Oficjalne przejście do Górnika nastąpiło 6 lipca tego roku.

źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wykorzystać potencjał druku w kampaniach reklamowych?
Jak wykorzystać potencjał druku w kampaniach reklamowych?
Potencjał druku w reklamie: Dotknij, wyróżnij się i skutecznie przekazuj swoją markę.
Upominki dla pracowników na mikołajki – na co się zdecydować?
Upominki dla pracowników na mikołajki – na co się zdecydować?
Nie masz pomysłu na mikołajkowe upominki dla swoich pracowników? Skorzystaj z naszych propozycji. Przygotowaliśmy listę sprawdzonych prezentów na mikołajki.
Pomysły na kosz prezentowy – stwórz swój własny upominek DIY
Pomysły na kosz prezentowy – stwórz swój własny upominek DIY
W tym artykule przedstawimy pomysły na kreatywne i piękne kosze prezentowe, które możesz stworzyć samodzielnie, sprawiając radość swoim bliskim.
Ostatnie wpisy