O „efekcie Poldiego”

O „efekcie Poldiego”

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Transfer słynnego piłkarza realnie przełożył się na zysk. W sprzedaży pojawiły się gadżety z nim związane, które rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki.

Łukasz Podolski to niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia. Od paru tygodni występuje na pozycji napastnika w polskim klubie Górnik Zabrze.

Efekt Podolskiego

Oficjalna sprzedaż gadżetów trwa od soboty 17 lipca. To właśnie wtedy pokazano nową kolekcję gadżetów i rozpoczęto sprzedaż koszulki domowej, w której zespół Górnika Zabrze będzie grał na swoim boisku. Pierwszy raz piłkarzy zobaczymy w nich 30 lipca, kiedy to zmierzą się z Lechem Poznań.

Każdego dnia w klubowym sklepie Górnika Zabrze sprzedawanych jest ponad 500 koszulek z numerem 10 i nazwiskiem piłkarza pochodzącego z Gliwic.

źródło zdjęcia: pexels.com

Wśród „gadżetów Poldiego” znajdziemy kubki, trykoty, a także koszulki z podobizną piłkarza i napisem „Witaj POLDI w domu”.

Łukasz Podolski od dziecka kibicuje Górnikowi Zabrze

Od lat powtarzał, że ma zamiar przejść klubu po zakończeniu piłkarskiej kariery w reprezentacji Niemiec. Oficjalne przejście do Górnika nastąpiło 6 lipca tego roku.

źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Drobne gadżety dla branży beauty, które można wrzucić do torebki
Drobne gadżety dla branży beauty, które można wrzucić do torebki
Jakimi gadżetami reklamowymi warto obdarowywać swoje klientki, jeśli działamy w branży beauty? Zainspiruj się naszymi propozycjami!
Na czym polega identyfikacja wizualna?
Na czym polega identyfikacja wizualna?
Dzięki identyfikacji wizualnej możesz zaistnieć na rynku. Dowiedz się, na co zwrócić szczególną uwagę podczas jej kreowania.
Najlepsze prezenty dla rowerzysty. Jaki upominek wybrać?
Najlepsze prezenty dla rowerzysty. Jaki upominek wybrać?
Masz w otoczeniu rowerowego freaka? Sprawdź, jaki tematyczny prezent możesz mu sprawić!
Ostatnie wpisy