Nietypowy prezent na Dzień Kobiet – planszówka pełna piękna!

Nietypowy prezent na Dzień Kobiet – planszówka pełna piękna!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prezent na Dzień Kobiet może być wyzwaniem dla wielu panów, chcących obdarować ważne kobiety obecne w swoim życiu. Kwiaty są zbyt konwencjonalne, a karnet na weekend w SPA nie jest prezentem na każdą kieszeń. Zobacz, jak inaczej możesz zaskoczyć płeć piękną.

Gra planszowa na Dzień Kobiet?

Planszówka może wydawać się dość niekonwencjonalnym pomysłem na prezent, ale dlaczego nietypowe ma oznaczać złe? „Azul – Letni Pawilon” to gra planszowa idealna na prezent z tej okazji. Dla pań, które są zapalonymi graczami, będzie to kolejna do kolekcji ciekawa gra, dla amatorek analogowych rozgrywek – być może okazja do odkrycia nowej pasji, ponieważ ⹂Azul” to świetna gra na rozpoczęcie przygody z planszówkami. Jest piękna, kolorowa i wciągająca. Czego chcieć więcej?

Rozgrywka

„Azul – Letni Pawilon” to gra ekonomiczna. Przenosi nas ona w realia XVI-wiecznej Portugalii gdzie, jako podwładni króla, musimy wykończyć wznoszony na jego zlecenie budynek. Rozgrywka polega na układaniu na planszy kolorowych płytek. Z każdą płytką zdobywa się punkty, a kto ma ich najwięcej pod koniec rozgrywki – wygrywa. Trudnością jest wykorzystywanie zdobytych płytek w taki sposób, by przynosiły jak najwięcej punktów.

Gra jest bardzo prosta, ale niezwykle wciągająca i ciesząca oko. Można w nią grać już od 2 osób, dlatego sprawdzi się zarówno na romantyczne wieczory we dwoje, jak i na rodzinne spotkania przy filmie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Reklamówki foliowe z nadrukiem – pomysł na promocję firmy
Reklamówki foliowe z nadrukiem – pomysł na promocję firmy
Wielkie sieci handlowe i niewielkie przedsiębiorstwa szukają różnych sposobów na promocję swoich firm. Jednym z nich jest stosowanie reklamówek foliowych z nadrukiem. Czy taki rodzaj reklamy jest skuteczny? Jakie torby sprawdzą się najlepiej?
Krawaty z logo jako sposób promocji firmy
Krawaty z logo jako sposób promocji firmy
Krawaty z logo — skuteczna forma promocji. Podkreśl styl i zwiększ rozpoznawalność Twojej firmy! 
Na brodę Merlina! Przedstawiamy najlepsze gadżety dla brodaczy
Na brodę Merlina! Przedstawiamy najlepsze gadżety dla brodaczy
Jaki gadżet dla brodacza wybrać? Oto przykłady przedmiotów, które ułatwią codzienność każdemu mężczyźnie z zarostem.
Ostatnie wpisy