Czas na festiwal!

Czas na festiwal!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Po ponad półtorarocznej przerwie spowodowanej pandemią, wznawianych jest coraz więcej tras koncertowych oraz festiwali. Organizatorzy zapewniają liczne udogodnienia oraz ciekawe programy. A jakie gadżety warto zabrać ze sobą na plenerową imprezę?

Powerbank

Przy zapisywaniu wspomnień w postaci nagrań i zdjęć z festiwalu bateria w Twoim smartfonie może szybko się rozładować. Powerbank zmieścisz do kieszeni lub torebki. Polecane są kompaktowe gadżety marki XIAOMI, które są również wydajne.

Przenośna sofa

Kilkugodzinne stanie w tłumie bywa męczące. Kiedy masz zamiar chwilę odpocząć i oglądać imprezę z innej perspektywy zainwestuj w wygodę. Tutaj polecany jest worek, który napełnia się powietrzem. Wystarczy przebiec z nim parę metrów pod wiatr, a następnie szybko związać. Po zakończonym festiwalu wystarczy wypuścić powietrze i schować gadżet do torby. Sofa zajmuje mało miejsca i jest łatwa w obsłudze.

źródło: pexels.com

Rybie oko

Zabieranie lustrzanki na festiwal nie jest dobrym pomysłem. W tłumie łatwo taki sprzęt uszkodzić, zalać napojem lub zgubić. Jeśli jednak marzysz o profesjonalnych, festiwalowych zdjęciach, postaw na fisheye. Gadżet ten sprawi, że zwykłe zdjęcia wykonane smartfonem zamieniają się w „rybie oko”.

Mini schowek, czyli Cashstash Keychain

Mały, praktyczny gadżet, który przypniesz do kluczy, telefonu lub po prostu zawiesisz na szyi i schowasz w nim pieniądze. Dzięki niemu nie musisz nosić przy sobie torebki, nerki, lub portfela, co bywa łatwą okazją dla złodzieja.

A Ty bez jakiego gadżetu nie wyobrażasz sobie festiwalowej imprezy?

źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prowadzenie Instagrama dla Twojej marki: Poznaj Content Hero!
Prowadzenie Instagrama dla Twojej marki: Poznaj Content Hero!
Content Hero — profesjonalna agencja prowadząca Instagrama. Skorzystaj z ich ekspertyzy i zwiększ widoczność Twojej marki!
Jak spersonalizowane oświetlenie LED może podnieść wartość Twojego biznesu?
Dowiedz się, jak unikalne rozwiązania oświetleniowe, takie jak systemy LED, mogą zwiększyć atrakcyjność i wartość Twojego biznesu.
Jak efektywnie promować markę za pomocą sportowych gadżetów reklamowych?
Jak efektywnie promować markę za pomocą sportowych gadżetów reklamowych?
Odkryj skuteczne strategie wykorzystania gadżetów sportowych w reklamie marki. Dowiedz się, jak efektownie zwiększyć rozpoznawalność i poprawić swoją pozycje na rynku.
Ostatnie wpisy