Słodkie upominki – co wybrać do paczki dla kontrahentów?

Słodkie upominki – co wybrać do paczki dla kontrahentów?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Luksusowe prezenty biznesowe to świetny sposób, żeby podziękować za dotychczasową współpracę, uczcić sukces sprzedażowy oraz podtrzymać dobre relacje z kontrahentami. Upominki w postaci luksusowych słodyczy i delikatesów dobrze sprawdzą się w roli firmowego prezentu. 

Wręczanie drobnych upominków inwestorom, lojalnym partnerom biznesowym oraz dostawcom to sposób na podtrzymanie więzi, ocieplenie wizerunku firmy, a przy okazji element tworzenia skutecznej identyfikacji wizualnej marki. Dobrze odebrany prezent może przełożyć się na bardziej korzystne decyzje i transakcje biznesowe oraz większą życzliwość kontrahentów. To także sprawdzony sposób, aby Twoja marka wyróżniła się spośród innych, na przykład w czasie konferencji czy targów biznesowych. Zadbaj o to, aby wybór upominków został dostosowany do specyfiki branży, w której działasz oraz do potrzeb i preferencji Twoich partnerów biznesowych. 

Luksusowe praliny 

Ekskluzywne kosze delikatesowe, które zawierają kawę wysokiej jakości i ręcznie robione praliny z belgijskiej czekolady to prezent, który z pewnością zostanie doceniony. Szykując prezenty świąteczne, warto zadbać o to, żeby design słodyczy nawiązywał do okazji. Warto zaprojektować własne czekoladowe gadżety i figurki czy mleczne i deserowe czekoladki na prezent. Jeśli szukasz firmy, która łączy jakość czekolady ze wzornictwem, sprawdź ofertę na stronie https://slodkie.com/. Firma posiada certyfikat IFS Food, który gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa żywności oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Warto zadbać o to, aby kosz prezentowy dla wyselekcjonowanej grupy kontrahentów został elegancko zapakowany, ponieważ to dekoracja upominku będzie odpowiedzialna za wywołanie pierwszego wrażenia.

Spersonalizowane opakowania i słodycze

Świetnym rozwiązaniem jest również zamówienie bombonierek z logo firmy, które będą stanowić nie tylko miły upominek, ale przy okazji umożliwią skuteczną reklamę firmy, która pozwoli wzmocnić pozytywny wizerunek marki. Słodkie gadżety reklamowe, takie jak lizaki z logo, cukierki w puszkach, pastylki miętowe czy ciasteczka z logo, mogą – w zależności od preferencji – wypełniać kosz delikatesowy lub pełnić rolę dodatku do właściwego prezentu. Spersonalizowane słodycze możesz wykorzystać także w kampaniach reklamowych lub jako dodatek do zamówienia w sklepie internetowym. 

Zdjęcie główne: pexels.com/Ahmet Arıkaya

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zestawy prezentowe na Dzień Ojca: Łączenie pasji i wyjątkowości
Zestawy prezentowe na Dzień Ojca: Łączenie pasji i wyjątkowości
Zestawy prezentowe na Dzień Ojca - połączenie pasji i wyjątkowości. Odkryj idealny prezent, który sprawi radość Twojemu ojcu!
Dlaczego warto inwestować w gadżety reklamowe?
Dlaczego warto inwestować w gadżety reklamowe?
Gadżety reklamowe to popularne narzędzie marketingowe, które pomaga firmom promować swoją markę, zwiększać świadomość o produkcie i budować lojalność klientów. Często są to praktyczne przedmioty codziennego użytku, które są ozdobione logo lub informacjami o firmie. Dlaczego warto inwestować w gadżety reklamowe?
Czym Amazon Ads wyróżniają się spośród pozostałych form digital marketingu?
Czym Amazon Ads wyróżniają się spośród pozostałych form digital marketingu?
Płatne kampanie marketingowe są współcześnie jednym z głównych elementów strategii marketingowych większości firm.
Ostatnie wpisy