Praktyczne bidony z nadrukiem – gdzie znajdą zastosowanie?

Praktyczne bidony z nadrukiem – gdzie znajdą zastosowanie?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Materiały reklamowe są niezbędne praktycznie w każdej firmie. Jeśli chcemy zaistnieć na tle konkurencji, warto poszukać oryginalnych gadżetów reklamowych. Jedną z ciekawszych propozycji są bidony z nadrukiem. Korzystają z nich firmy z wielu branży, bez względu na wielkość działalności. To połączenie designu i praktycznego zastosowania. Gadżety tego typu można rozdawać na imprezach firmowych, korzystać z nich w biurze i dawać w prezencie kontrahentom. Bidon sprawdzi się zawsze podczas aktywności na zewnątrz. Jakie zalety dają bidony z nadrukiem? Dlaczego warto je wybrać? Co oferuje rynek? Odpowiadamy.

Bidony z nadrukiem

Okazuje się, że bidon reklamowy jest produktem, który jest nieoceniony podczas wysiłku fizycznego. Służy nam na wycieczce górskiej, podczas biegania i jazdy na rowerze. Firmy coraz chętniej sięgają po reklamowe produkty tego typu. Bidon swoim kształtem, kolorystyką i wagą sprawia, że z pewnością posłuży odbiorcom podczas aktywności na zewnątrz. Zazwyczaj jest produkowany ze stali nierdzewnej lub z plastiku. Podczas wyboru gadżetu reklamowego, nie zapominajmy o składzie materiału. Rosnąca świadomość ekologiczna sprawa, że coraz chętniej stawiamy na brak zawartości BPA w produkcie i innych składników, które mogą oddziaływać negatywnie na nasze zdrowie i środowisko naturalne. Przyjazne dla środowiska są przykładowo bidony wykonane z cukru. Każdy przedsiębiorca doceni fakt, że to wyjątkowy nośnik reklamy. Bidony odznaczają się dużą powierzchnią nadruku, praktycznym zastosowaniem i popularnością. 

Gadżety reklamowe

Bidony z nadrukiem są doskonałym wyborem wtedy, gdy poszukujemy nowoczesnych gadżetów reklamowych. Logo na produktach jest wykonywane za pomocą tampodruku lub sitodruku, co dotyczy wyrobów szklanych i plastikowych. Na metalowych bidonach grafika jest grawerowana. Każdy klient może skorzystać z różnorodnych pojemności, od 400 ml do 1000 ml. Jak wpłynąć na atrakcyjność bidonu reklamowego? Faktem jest, że producenci coraz częściej dodają do bidonów takie elementy, które wpływają na jego praktyczność. Mogą to być przykładowo wkłady do owoców lub chłodnej wody, czy też łatwe do zapinania karabińczyki. Funkcjonalne bidony z nadrukiem przyciągają wzrok i interesują wielu odbiorców. 

Warto zauważyć, ze bidony z nadrukiem łatwo zamówimy w internetowym sklepie. Każda firma korzysta z takich gadżetów reklamowych, jakie pozwalają dotrzeć do klientów i wyróżnić się na tle konkurencji. Niezwykle popularne są bidony reklamowe, które muszą odznaczać się solidnym wykonaniem.

Fot.: Alan Carrillo/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Grosz do grosza. Skarbonka w sześciu nietypowych odsłonach!
Grosz do grosza. Skarbonka w sześciu nietypowych odsłonach!
Skarbonka kojarzy Ci się tylko z pękatą, różową świnką? Nic bardziej mylnego! Przedstawiamy 6 oryginalnych skarbonek.
Długopis – idealny prezent dla każdego okazania
Długopis – idealny prezent dla każdego okazania
W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym technologia staje się coraz bardziej powszechna, długopis może wydawać się jedynie skromnym narzędziem do pisania.
Słaby Internet? Ten gadżet Ci pomoże!
Słaby Internet? Ten gadżet Ci pomoże!
Problemy z siecią, urywane rozmowy i słaby Internet w budynku? To już przeszłość!
Ostatnie wpisy