W co zapakować firmowe prezenty?

W co zapakować firmowe prezenty?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Zbliżają się Święta, a co za tym idzie, czas dawania prezentów. Obdarowywanie się upominkami to zwyczaj, który często praktykuje się także w relacjach biznesowych. Wiele firm dołącza w tym okresie niewielkie prezenty marketingowe do zakupów swoich klientów. Co może być takim upominkiem oraz jak ciekawie i stosownie zapakować firmowy prezent?   

Dodatek do zakupów  

Niewielkie upominki w ramach świątecznego gratisu do zakupów zazwyczaj są pakowane w plastikowe woreczki strunowe lub zaklejane. Jest to często najtańsza opcja, ale jest bardzo nieprzyjazna dla środowiska, a do tego nieelegancka. Taki gadżet wygląda wtedy o wiele mniej poważnie i jak dodany od niechcenia. Dużo lepszą opcją będą woreczki tiulowe, które hurtowo można kupić za grosze, a od razu dodają klasy, a prezent wygląda na bardziej przemyślany. Dodatkowo taki woreczek może być później wielokrotnie wykorzystany do przechowywania rzeczy, zapakowania kolejnego prezentu czy zrobienia zawieszki do szafki DIY. Takie opakowanie będzie lepszą oprawą dla upominku, dzięki czemu obdarowani klienci poczują się bardziej docenieni.  

Pudełka prezentowe  

Jeśli chcesz wysyłać do swoich partnerów biznesowych pudełka prezentowe, warto zrobić to w przemyślany i elegancki sposób. Taki upominek ma przede wszystkim pokazać im, że Wasza współpraca jest dla Ciebie ważna i zależy Ci na dobrych relacjach. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będą pudełka na magnes. To doskonały sposób na zapakowanie prezentu lub skomponowanego zestawu upominkowego. Sztywna tektura, magnetyczne zamknięcie oraz logo na wieczku pudełka sprawiają, że opakowanie będzie stylowe i eleganckie, a to świadczy między innymi o wizerunku firmy. W takim pudełku możesz umieścić kilka drobnych gadżetów firmowych i słodycze lub jakiś jeden większy prezent i kartkę z życzeniami lub podziękowaniem.  

Kosze z upominkami   

Bardzo chętnie wybieranym prezentem firmowym są także kosze upominkowe. Wypełnia się je zazwyczaj słodkościami lub owocami. Jest to całkiem elegancki i oryginalny prezent, dlatego warto rozważyć go, wybierając prezenty dla kontrahentów. Do takiego kosza również można oczywiście dodać firmowe gadżety, na przykład pendrive, kubek, akcesoria biurowe lub czekoladki z logo firmy. Jeśli wysyłasz upominek kurierem lub pocztą prezentową, w ten sposób jasno dasz obdarowywanym osobom znać, od kogo otrzymują prezent. Jako prezent gwiazdkowy doskonale sprawdzą się nie tylko słodycze czy owoce, lecz także kosze z herbatą, akcesoriami do przygotowania gorącej czekolady lub z ciepłymi skarpetami i miękkim kocem.   

Dawanie prezentów jest często bardzo satysfakcjonujące, ponieważ w ten sposób można sprawić drugiej osobie przyjemność. W relacjach biznesowych upominki z okazji Świąt czy jakiegoś ważnego wydarzenia pozwalają ocieplić wizerunek firmy i pokazać, że myślisz o swoich kontrahentach oraz klientach nie tylko wtedy, gdy trzeba przedłużyć umowę współpracy.  

Zdjęcie główne: pexels.com/Any Lane

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak elegancko podziękować za udaną współpracę? 5 najlepszych upominków biznesowych
Jak elegancko podziękować za udaną współpracę? 5 najlepszych upominków biznesowych
Chcesz podziękować partnerowi biznesowemu? Sprawdź, na co musisz zwrócić uwagę przy wyborze prezentu i jakich upominków unikać.
Wesoła kąpiel. Najlepsze gadżety do wanny dla dzieci
Wesoła kąpiel. Najlepsze gadżety do wanny dla dzieci
Z tymi gadżetami bez trudu zamienisz codzienną higienę swojego dziecka w przyjemność i wesołą przygodę. Sprawdź nasze propozycje i znajdź coś dla siebie.
Jak nowoczesne technologie sztucznej inteligencji wpływają na tworzenie personalizowanych dzieł sztuki
Jak nowoczesne technologie sztucznej inteligencji wpływają na tworzenie personalizowanych dzieł sztuki
Odkryj, jak sztuka spotyka nowoczesną technologię, gdy sztuczna inteligencja umożliwia tworzenie dzieł sztuki na zamówienie. Wpływ AI na sektor sztuki i kultury jest większy, niż myślisz.
Ostatnie wpisy