Książka o świadomym biznesie w podziękowaniu za współpracę

Książka o świadomym biznesie w podziękowaniu za współpracę

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pożegnanie współpracownika to szczególna okazja. Często nie wiemy, w jaki sposób pożegnać kolegę z pracy i podziękować mu za owocną współpracę. Prezent na odejście z firmy to miły gest, który z pewnością zostanie zapamiętany i doceniony.

Dobrym pomysłem może okazać się książka, która zmotywuje obdarowanego do dalszego szukania swojej drogi i rozwoju. W ten sposób pokażemy, że wierzymy w daną osobę i życzymy jej dalszych sukcesów.

„Świadomy biznes. Jak budować wartość przez wartości”

Książka pod tym tytułem, autorstwa Freda Kofmana, to świetny pomysł na prezent pożegnalny dla współpracownika. Autor wyjaśnia w swojej książce, czym jest świadomy biznes, jak go prowadzić i jak budować relacje w biznesie. To świetna pozycja, by powiedzieć swojemu odchodzącemu współpracownikowi: powodzenia! 

Dlaczego warto przeczytać tę książkę?

„Świadomy biznes. Jak budować wartość przez wartości” to książka dla wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat zarządzania zespołem, dlatego świetnie nada się na przykład dla managerów. Koffman w sposób prosty i zrozumiały tłumaczy mechanizmy stojące za zarządzaniem ludźmi, pobudzając czytelnika do zastanowienia się nad tym, czym jest dobre przywództwo. 

Kolega lub podwładny odchodzący z pracy, zwłaszcza ten ceniony i wieloletni, to często nieco smutne wydarzenie w firmie. Drobny upominek będzie miłym gestem i sposobem na osłodzenie tego dnia. Kup współpracownikowi książkę o świadomym biznesie i pokaż, że kibicujesz mu na dalszej drodze rozwoju zawodowego – nawet, jeśli odbędzie się on już poza Twoją firmą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak efektywnie wykorzystać materiały promocyjne na wydarzeniach biznesowych
Jak efektywnie wykorzystać materiały promocyjne na wydarzeniach biznesowych
Odkryj praktyczne triki, jak efektywnie wykorzystać materiały promocyjne na wydarzeniach biznesowych i zwiększyć swoją widoczność. Dowiedz się, jak przyciągnąć więcej klientów i zbudować silną markę.
Jakie artykuły biurowe warto podarować kontrahentom?
Jakie artykuły biurowe warto podarować kontrahentom?
Zastanawiasz się, jak oczarować klienta? Sprawdź nasz biznesowy poradnik prezentowy i wybierz najlepsze rozwiązanie.
W jaki sposób uspokoić kota? Te gadżety Ci pomogą
W jaki sposób uspokoić kota? Te gadżety Ci pomogą
Jeśli Twój kot jest nerwowy i nadpobudliwy, spróbuj wykorzystać nowoczesne gadżety, by go uspokoić. Oto lista ciekawych propozycji!
Ostatnie wpisy