10 pomysłowych breloków reklamowych dla kierowców

10 pomysłowych breloków reklamowych dla kierowców

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Breloki najczęściej nosimy przy kluczach. Ale nie tylko. Zdarza się, że wieszamy je nad biurkiem czy na lusterku w samochodzie. To jeden z bardziej funkcjonalnych gadżetów reklamowych.

Brelok to upominek, z którego klienci korzystają bardzo często. To jeden z tych gadżetów reklamowych, których nie rzuca się w kąt. Jeżeli dodatkowo brelok jest estetycznie wykonany, ma zabawny przekaz albo ładną formę to może służyć przez wiele lat. Dobrym patentem są także breloki, które zawierają dodatkową funkcję. Jakie breloki reklamowe zadowolą kierowców? Podpowiadamy!

  1. Okrągły brelok z logo i żetonem do wózka

Okrągłe breloki dają możliwość dołączenia do nich żetonu do sklepowego wózka. Otrzymujemy wówczas gadżet 2w1. Idealne rozwiązanie dla kierowców płci żeńskiej, którzy statystycznie znacznie częściej robią duże zakupy do domu. Taki brelok charakteryzuje się sporą przestrzenią na grawer reklamowy.

  1. Prostokątny brelok z logo i latarką

Kolejną inspiracją na gadżet 2w1 jest brelok-latarka. Otrzymujemy nie tylko sporych rozmiarów znacznik do kluczy, dzięki któremu łatwiej je znaleźć, ale też podręczną latarkę, która może się przydać w wielu różnych sytuacjach podczas podróży.

Kluczyki do auta z brelokiem
(fot. the_burtons / Moment / Getty Images)
  1. Breloki dwustronne

Dwustronne breloki to najprostsze z dostępnych rozwiązań. Awers daje nam przestrzeń reklamową, rewers jest idealnym miejscem na dodatki. Ciekawa grafika, zabawna sentencja, życzenia bezpiecznej drogi. W przypadku breloków dwustronność jest dużym atutem.

  1. Brelok z zawieszką

Breloki z dodatkową zawieszką to patent na pogodzenie gustu grupy docelowej oraz sporej przestrzeni reklamowej dla naszej firmy. Jedna płytka przeznaczona jest na dane, logo i hasło reklamowe przedsiębiorstwa. Dodatkowa zawieszka to symbol powiązany z klientem: rower, zwierzę, puszka z napojem, czterolistna koniczyna…

  1. Skórzany brelok reklamowy

Skórzane breloki to gadżet premium. Eleganckie i funkcjonalne połączenie skóry i metalowej płytki daje szerokie możliwości reklamowe. Brelok prezentuje się bardzo elegancko i będzie pasował do każdego klienta, który ceni sobie wysoką jakość i stylowe dodatki.

Żółty brelok w kształcie samochodu
(fot. StratosGiannikos / iStock / Getty Images Plus / Getty Images)
  1. Brelok z pendrive’em

Brelok, który ma funkcję pendrive’a, to gadżet z kategorii premium. Pendrive może kształtem nawiązywać do motoryzacji, ale niekoniecznie. Na zwykłym prostokątnym USB można wygrawerować sentencję: „Jedź ostrożnie!”, a z drugiej strony umieścić logo firmy.

  1. Brelok w kształcie samochodu

Samochodu, ciężarówki, autobusu… Takie breloki przeznaczone są dla konkretnych grup zawodowych kierowców. Idealnie sprawdzą się wśród TIR-owców czy w grupie zawodowo zajmującej się transportem osób.

  1. Brelok w kształcie kierownicy

Brelok będący wierną kopią kierownicy pojazdu konkretnej marki to świetny dodatek do kluczy dla gadżeciarza. Co prawda taka zawieszka nie ma zbyt wiele miejsca na grawer, ale na pewno podbije serce niejednego kierowcy.

Różaniec w samochodzie
(fot. Conrado Dela Cruz / EyeEm / Getty Images)
  1. Brelok ze Świętym Krzysztofem

Św. Krzysztof jest patronem wszystkich kierowców. Pomysłem na branżowy gadżet dla grupy docelowej związanej z Kościołem lub wspólnotami religijnymi jest wykorzystanie tego symbolu. Może to być figurka świętego lub krótka modlitwa o wstawiennictwo.

  1. Brelok – część samochodowa

Taki brelok zachwyci nie tylko motoryzacyjnych maniaków, ale również mechaników. Do wyboru są naprawdę przeróżne kształty. Od skrzyni biegów poprzez silnik aż po tłoki. Taki brelok to świetna reklama dla producentów części samochodowych.

Szukasz innych inspiracji motoryzacyjnych? Przeczytaj o pomysłach na prezent dla miłośniczki samochodów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaki prezent na Dzień Ojca? Odkryj pomysły, które rozbudzą uśmiech na twarzy Twojego taty!
Jaki prezent na Dzień Ojca? Odkryj pomysły, które rozbudzą uśmiech na twarzy Twojego taty!
Zbliża się Dzień Ojca. Odkryj inspirujące pomysły na prezent, które rozpromienią twarz Twojego taty!
Prosty zestaw narzędzi dla fanów 4 kółek. Co musi zawierać?
Prosty zestaw narzędzi dla fanów 4 kółek. Co musi zawierać?
Złapałeś gumę albo masz drobną usterkę pod maską, a pomoc drogowa wciąż nie nadjeżdża? Zobacz, jaki zestaw narzędzi uratuje każdą sytuację.
Jak dobrać odpowiednie zdjęcia do swojego personalizowanego kalendarza?
Jak dobrać odpowiednie zdjęcia do swojego personalizowanego kalendarza?
Odkryj praktyczne wskazówki i inspiracje na wybór idealnych zdjęć do tworzenia personalizowanego kalendarza. Dowiedz się, jak wybrać najodpowiedniejsze obrazy, które podkreślą unikalność twojego projektu.
Ostatnie wpisy