Antystresowy klawisz, czyli idealny gadżet do pracy zdalnej

Antystresowy klawisz, czyli idealny gadżet do pracy zdalnej

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Praca w warunkach domowych może być tak samo stresująca, jak w biurze. Zwłaszcza, gdy mamy zły humor, a komputer nie chce współpracować.

Gdy tracimy nad sobą panowanie, musimy dać upust emocjom. Co wtedy robimy? Rzucamy pod nosem wiązankę przekleństw, głośno krzyczymy lub z całych sił uderzamy w to, co akurat mamy pod ręką. Pech, gdy taki obiekt jest twardszy od naszej ręki i pech, gdy jest to nasz komputer.

Enter na rozładowanie gniewu

Jak zminimalizować straty w pracy wywołane gniewem i nadmiernym stresem? Oczywiście odpowiednim gadżetem. Kiedy ktoś mocno nas zdenerwuje lub po prostu mamy zły nastrój, zamiast za każdym razem wściekle naciskać zwykły klawisz, możemy uderzyć pięścią w duży i miękki przycisk enter. Nie ryzykujemy uszkodzenia prawdziwej klawiatury i nie zrobimy sobie krzywdy. Do tego pluszowy gadżet za pomocą portu USB można podłączyć do komputera. Będzie wtedy działał tak samo, jak właściwy klawisz enter.

Podświetlana klawiatura
(fot. Anas Alshanti, źródło: unsplash.com)

Antystresowy klawisz może być oryginalnym pomysłem na prezent dla siebie, kolegi z biura i każdego choleryka, któremu nieobce są wybuchy gniewu.

Badania wykazały, że rozpraszacze, takie jak zabawki antystresowe, zwiększają produktywność, pozwalając umysłowi odpocząć, a po powrocie do zadania lepiej się na nim skupić.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prezenty dla gadżeciarzy
Prezenty dla gadżeciarzy
Nie masz pomysłu na świąteczne prezenty? Proponujemy kilka upominków dla gadżeciarzy.
Najlepsze prezenty dla rowerzysty. Jaki upominek wybrać?
Najlepsze prezenty dla rowerzysty. Jaki upominek wybrać?
Masz w otoczeniu rowerowego freaka? Sprawdź, jaki tematyczny prezent możesz mu sprawić!
Nie tylko lody. Jakie gadżety Ekipy cieszą się powodzeniem?
Nie tylko lody. Jakie gadżety Ekipy cieszą się powodzeniem?
Lody Ekipy w Biedronce, jak i w innych sklepach rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Jakie gadżety Ekipy Friza cieszą się popularnością?
Ostatnie wpisy