Prezenty pomocne w pracy zdalnej, czyli jak obdarowywać w dobie home office?

Prezenty pomocne w pracy zdalnej, czyli jak obdarowywać w dobie home office?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Pandemia wymusiła na wielu firmach przejście pracowników na tryb pracy zdalnej. Dla zwiększenia wydajności osób pracujących w tym trybie ważna jest dobrze wykorzystana przestrzeń. Idealnie do tego będą nadawać się firmowe gadżety.

W ostatnim czasie zmieniło się wiele. W domowym zaciszu pracują już nie tylko freelancerzy, lecz również pracownicy firm, okupujących do tej pory wielkie biurowce. Dla wielu osób praca w systemie home office stanowi duże wyzwanie. Największą trudnością w takiej pracy jest duża ilość rozpraszaczy czy problemy z samodyscypliną.

Aby ułatwić pracownikowi oddzielenie pracy od życia prywatnego, warto podarować mu akcesoria, które przydadzą się w pracy zdalnej.

Drobne prezenty zwiększają efektywność

Praca z domu
(fot. Yasmina H, źródło: unsplash.com)

Drobne prezenty, otrzymane od pracodawcy, zostaną docenione przez każdego pracownika na home office. Jedno z popularnych świąt to także świetny pretekst do obdarowania pracownika gadżetem reklamowym, który będzie przydatny w pracy i w jakiś sposób umili monotonię codzienności.

Praca zdalna stanie się przyjemniejsza, jeśli będzie wykonywana na lepszym sprzęcie lub z pomocą sprytnych gadżetów, ułatwiających obowiązki.

TOP 10 prezentów dla pracownika home office

1. Kamera internetowa

W zasadzie każdy laptop jest dziś wyposażony w kamerę, która umożliwia połączenia wideo. Jakość obrazu z takiej kamerki jednak często pozostawia wiele do życzenia. Zewnętrzna kamera internetowa przyda się do komputerów stacjonarnych oraz laptopów (zwiększając komfort podczas wideorozmów).

2. Kalendarz

Kalendarz
(fot. Brooke Lark, źródło: unsplash.com)

Kalendarz jest jednym z niezbędnych gadżetów na biurku osoby pracującej zdalnie. Dzięki temu gadżetowi pracownik może utrzymać porządek w notatkach i nie zapomnieć o ważnych spotkaniach online.

3. Pendrive

Choć w pracy zdalnej najczęściej wykorzystywany jest dysk w chmurze, to są sytuacje, w których niezbędny jest pendrive, który doskonale nadaje się do przenoszenia większej ilości danych.

4. Przycisk Saent

Dzięki temu małemu urządzeniu każdy, kto pracuje w trybie home office, staje się bardziej wydajny. Urządzenie to sprytnie blokuje rozpraszające nas strony. Gadżet ten świetnie sprawdzi się również po powrocie do biura.

5. Wiatraczek USB

Wiatraczek USB jest idealnym prezentem w czasie upałów. W każdym biurze jest klimatyzacja, jednak pracownik we własnym domu często nie ma takiego luksusu. Wiatraczek USB w upalne dni będzie zatem namiastką posiadania tego udogodnienia.

6. Słuchawki z mikrofonem

Słuchawki bezprzewodowe
(fot. Piotr Cichosz, źródło: unsplash.com)

Dla wielu pracowników home office dużym wyzwaniem jest prowadzenie rozmów, gdy w domu przebywają dzieci i inni mieszkańcy. Dzięki dobrym słuchawkom można lepiej skupić się na rozmowie i wygłuszyć hałas dochodzący z mieszkania.

7. HUB

Gadżet ten jest wręcz niezbędny dla pracowników home office, ponieważ nie wszystkie komputery mają wystarczającą liczbę portów, aby móc korzystać jednocześnie z wielu urządzeń. Dzięki podłączeniu HUBa do komputera można korzystać z kilku urządzeń jednocześnie.

8. Klawiatura bluetooth lub mysz bezprzewodowa

Klawiatura bezprzewodowa
(fot. Clay Banks, źródło: unsplash.com)

Klawiatura i mysz bezprzewodowa są bardzo praktycznymi gadżetami wykorzystywanymi w  pracy zdalnej. Mysz bezprzewodowa jest gadżetem, który świetnie sprawdzi się podczas pracy przy laptopie.

9. Organizer na biurko

Organizer na biurko pozwala na utrzymanie idealnego porządku. Dla pracownika w trybie home office idealnie sprawdzi się organizer na biurko z bezprzewodową ładowarką. Taki organizer jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla pracowników, którzy posiadają telefon służbowy i często z niego korzystają.

10. Ergonomiczna podkładka pod myszkę

Z ergonomicznej podkładki pod myszkę będzie zadowolony każdy pracownik. Dzięki żelowej podkładce pod nadgarstek osoby pracujące przy komputerze mogą uniknąć bólu lub poważniejszych konsekwencji (np. cieśni nadgarstka).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gadżety reklamowe, które pomogą w myciu auta
Gadżety reklamowe, które pomogą w myciu auta
Jakie gadżety do utrzymywania samochodu w czystości mogą okazać się świetnymi gadżetami reklamowymi? Oto nasze propozycje!
Jak wybrać odpowiednią taśmę pakową do zabezpieczenia Twojego towaru?
Jak wybrać odpowiednią taśmę pakową do zabezpieczenia Twojego towaru?
Artykuł, który pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru taśmy pakowej do ochrony Twojego towaru. Dowiedz się, które produkty są najlepsze dla Twoich potrzeb.
Zaskocz sportowego maniaka, czyli gadżety w branży fitness
Zaskocz sportowego maniaka, czyli gadżety w branży fitness
Chcesz ściągnąć klientów do swojego klubu fitness? Zapoznaj się z najlepszymi gadżetami reklamowymi dla sportowych maniaków.
Ostatnie wpisy