Jak kreatywnie poprosić o bycie świadkową?

Jak kreatywnie poprosić o bycie świadkową?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Po zaręczynach nadszedł czas, aby poprosić bliską nam osobę o bycie świadkową. Podpowiadamy, jak zrobić to kreatywnie i oryginalnie, tak aby cały ten magiczny czas stał się wyjątkowy.

Pomysłowe sposoby na wzruszenie przyszłej świadkowej

Tuż po wielkim wydarzeniu, jakim niewątpliwie są zaręczyny, w naszej głowie zaczynają rysować się plany ślubu i wesela, a przed oczami staje szereg najważniejszych osób, których na pewno nie może na nich zabraknąć. Nadeszła kolej, aby poprosić siostrę lub przyjaciółkę, czy zostanie naszą świadkową. Warto, aby sprawić jej niespodziankę i przyjemność oraz zadbać o to, aby poczuła się ważna. 

W tym artykule przedstawiamy kilka nieszablonowych pomysłów na oznajmienie przyszłej świadkowej, że to właśnie jej obecności pragniemy u swego boku w tym najważniejszym dniu. Oby okazała się pomocną inspiracją.

1. Kolacja

Czy istnieje lepsza okazja do zorganizowania małego przyjęcia, niż poproszenie najbliższej osoby, aby została świadkową? Nawet jeśli to tylko pizza i wino, dodanie odrobiny dekoracji, np. kolorowe świece stożkowe, kulki z bibuły na stole czy kwiaty z bibuły na ścianie sprawi, że ten moment nabierze wyjątkowości.

2. Najsłodsza propozycja

Jesteśmy kobietami i wśród nas tylko nieliczne nie pałają miłością do przeróżnych słodkości. Jeśli nasza przyszła świadkowa nie należy do grona tych wyjątków, na pewno urzeknie ją mini tort lub zestaw łakoci w specjalnie zamówionych opakowaniach, nawiązujących do weselnej tematyki.

3. Pamiątkowa biżuteria

Elegancki, delikatny naszyjnik lub bransoletka, którą świadkowa będzie mogła ubrać w dniu naszego ślubu i przypominająca o chwili, gdy poprosiliśmy ją o pełnienie tej roli, to naprawdę cudowny sposób na powiązanie tych dwóch wydarzeń, a przede wszystkim pamiątka na całe życie.

4. Pudełeczko rzeczy “zawsze pod ręką”

Bycie świadkową wiąże się z konkretnymi zadaniami takimi jak planowanie wieczoru panieńskiego i pilnowanie, aby wszystko przebiegało zgodnie z weselnym planem. Naszej przyjaciółce możemy zatem podarować coś, czego na pewno będzie potrzebowała, aby to zrobić z łatwością. W pudełeczku mogą się znaleźć: spersonalizowany zestaw ołówków, notes, skórzana zawieszka na bagaż, podróżna świeca sojowa czy zestaw do kąpieli.

5. Sekretna wiadomość

Wszyscy uwielbiają zdrapki, więc przy odrobinie chęci możemy stworzyć taką kartę-zdrapkę i wręczyć naszej przyszłej świadkowej. Na pewno będzie podekscytowana i zaskoczona. Aby zabawa okazała się jeszcze przyjemniejsza, do naszej wiadomości możemy nawet dodać kilka prawdziwych kuponów lotto. Kto wie, może podarowane z taką intencją okażą się szczególnie szczęśliwe?

6. Torebeczka podręczna

Przygotowanie ślubnego zestawu “must have” dla świadkowej to kolejna oryginalna propozycja! W tym maleńkim eleganckim woreczku lub torebeczce umieścić możemy następujące przedmioty: pilnik do paznokci, dodatkowe obrączki, nici dentystyczne, zatyczki do kolczyków, bibuły, plastry czy ulubione szminki. W zestawie z butelką szampana lub ulubionego wina prezentować się będzie idealnie.

Przeczytaj też: https://gadges.pl/gadzety-na-co-dzien/gadzety-odziezowe-niezbedne-na-weselu/

Zdjęcie główne: Los Muertos Crew/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wykorzystać potencjał druku w kampaniach reklamowych?
Jak wykorzystać potencjał druku w kampaniach reklamowych?
Potencjał druku w reklamie: Dotknij, wyróżnij się i skutecznie przekazuj swoją markę.
Uniform jako element budowania wizerunku firmy. O zaletach stroju służbowego
Uniform jako element budowania wizerunku firmy. O zaletach stroju służbowego
Uniform, czyli ubranie do zadań specjalnych. Dowiedz się, czy warto zainwestować w stroje służbowe pracowników?
Odpowiedzialne prezenty. Personalizowane produkty, które dbają o higienę
Odpowiedzialne prezenty. Personalizowane produkty, które dbają o higienę
Chcesz podarować odpowiedzialne gadżety reklamowe? Zapoznaj się z higienicznymi gadżetami.
Ostatnie wpisy