Gadżety, które pomogą Wam zaplanować ślub marzeń

Gadżety, które pomogą Wam zaplanować ślub marzeń

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub i wesele to ważny moment w życiu wielu par. To także ogrom przygotowań. Jakie gadżety pomogą w zaplanowaniu tych ważnych chwil? Podpowiadamy!

Zaplanowanie ślubu to zadanie wymagające czasu i odpowiedniej organizacji. Dla wielu osób już sama myśl o samodzielnym organizowaniu całego przedsięwzięcia jest stresująca. Podpowiadamy, jakie gadżety pomogą przetrwać ten czas i zaplanować ślub marzeń.

Zaplanuj ślub z plannerem

Bez wątpienia, bardzo pomocnym gadżetem przy organizacji ślubu i wesela jest planner. Narzędzie to ma różne postaci i dostępne jest pod różnymi nazwami handlowymi. Planner, organizer ślubny, terminarz czy po prostu ślubny kalendarz, to wszystko określenia na bardzo użyteczny gadżet.

Plannery ślubne mają różną postać: kalendarza ściennego, książki albo są całkowicie wirtualne. Wybór odpowiedniej opcji zależy od naszych preferencji.

Planner ślubny to kompleksowy poradnik, jak krok po kroku zaplanować uroczystość. W środku mamy miejsce na notatki, wpisywanie numerów telefonów, włożenie wizytówek i ulotek. Dodatkowo planner zawiera wszystkie informacje o tym, co powinniśmy zorganizować przed ślubem i w jakim czasie – na ile miesięcy, dni przed datą uroczystości dany temat powinien być zamknięty. Jeżeli nie chcemy zrealizować jakiegoś punktu, po prostu go pomijamy i przechodzimy dalej.

Planner pozwoli nam stworzyć listę gości, a następnie pomoże w ich rozsadzeniu przy stołach na sali. Dzięki niemu będziemy pamiętać o każdym detalu: zamówieniu kwiatów, zakupie alkoholu, przymiarce sukni itd. Ten niezawodny gadżet wprowadza harmonię i spokój do przedślubnych przygotowań.

Notatnik przedślubny

Gadżetem wartym polecenia jest notatnik przedślubny. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się, jeżeli nie chcemy kupować plannera – jako jego zamiennik.

Notatnik pomoże także, jeżeli nie potrafimy porozumieć się z partnerem co do wizji ceremonii albo nie jest ona jeszcze do końca wyklarowana. Narzeczeni mogą dać sobie czas na spisywanie wszystkich pomysłów, uwag i inspiracji. Po upływie określonego czasu wspólnie siadamy do analizy notatników i decydujemy o ostatecznym kształcie ślubu i wesela.

Taki notatnik będzie świetną pamiątką z czasów narzeczeństwa. Warto zachować go wśród pamiątek ze ślubu i wrócić do niego po latach.

Niespodzianka dla świadków

Świadkowie to bardzo ważne osoby nie tylko podczas ceremonii, ale także w trakcie przygotowań do ślubu. To oni zajmują się organizacją wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Pomogą w wyborze strojów na ten wyjątkowy dzień. Możemy poprosić ich o pomoc także w innych kwestiach związanych z organizacją ślubu. Zanim do tego dojdzie, warto w elegancki sposób zakomunikować im swoją prośbę o zostanie świadkiem.

Propozycją jest np. zestaw w eleganckim pudełku, zawierający pisemną prośbę o zostanie świadkiem, prosecco oraz 2 eleganckie kieliszki. Po takim zaproszeniu nie ma mowy, że przyjaciółka odrzuci naszą prośbę. W męskim wydaniu, dobrze sprawdzi się piersiówka z napisem oraz pasujące do niej kieliszki. Taki gadżet będzie pamiątką na długie lata.

Wśród propozycji na prezent dla przyszłych świadków znajdują się także: kartki z zabawnym komentarzem, czekoladki i wiele innych spersonalizowanych gadżetów.

Podziękowania

Planując wesele, warto pamiętać o podziękowaniach: dla rodziców, chrzestnych, gości i świadków. Nie musimy dziękować wszystkim. Wybór zależy od nas. Jeżeli jednak planujemy podziękowania, z pomocą przychodzą nam gadżety.

Dla rodziców nadają się spersonalizowane tekstylia: ręczniki albo poduszki. Miłym akcentem będą butelki z winem z indywidualnie dobraną etykietą, na której znajdą się podziękowania. Możemy zdecydować się także na eleganckie szkło użytkowe z grawerem. Dobrze sprawdzi się karafka albo słoik na cukierki.

Uniwersalnym pomysłem na podziękowania są albumy ze zdjęciami młodej pary, fotoobraz albo kolaż zdjęć w dużej ramie.

Zdj. główne: Photos by Lanty/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co kupić mamie na urodziny?
Co kupić mamie na urodziny?
Podpowiadamy, jakie upominki wybrać na prezent urodzinowy dla mamy.
Jak wybrać najlepsze słodycze reklamowe – przewodnik dla przedsiębiorców
Jak wybrać najlepsze słodycze reklamowe – przewodnik dla przedsiębiorców
Wybór odpowiednich słodyczy reklamowych może być kluczowy dla sukcesu Twojej kampanii promocyjnej. Smaczne, atrakcyjne i oryginalne produkty z logo firmy mogą zyskać sympatię klientów i wzmocnić rozpoznawalność Twojej marki. Oto przewodnik, który pomoże przedsiębiorcom wybrać najlepsze słodycze reklamowe, uwzględniając cel kampanii, rodzaj słodyczy, jakość, personalizację, opakowanie, budżet oraz zdrowe i ekologiczne alternatywy.
Jak wybrać dobry upominek biznesowy?
Jak wybrać dobry upominek biznesowy?
Prowadzisz firmę? Zastanawiasz się, jak wybrać idealny podarunek biznesowy? Sprawdź, na co warto zwrócić szczególną uwagę!
Ostatnie wpisy