Okazja na prezent! Przypominamy o Dniu Taty

Okazja na prezent! Przypominamy o Dniu Taty

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzień Ojca niezmiennie w naszym kraju przypada na 23 dzień czerwca. Do serdecznych życzeń warto dorzucić upominek. Podpowiadamy, co może ucieszyć tatę!

Dzień Ojca to relatywnie młode święto (w Polsce obchodzone od 1965 r.) ale z każdym rokiem coraz mocniej zakorzenia się naszej tradycji i kulturze. Dzień Ojca to jedna z okazji aby pokazać naszą wdzięczność, miłość i szacunek do rodzica. Drobne upominki i prezenty od serca zmiękczą największego twardziela.

Prezent na wesoło

Wesołe zabawy z tatą
(fot. Victor Dyomin / Moment / Getty Images)

Połowa czerwca to właściwie początek sezonu grillowego. Tatę można zaskoczyć zestawem grillowym w drewnianej skrzynce. W pakiecie mogą znajdować się ulubione sosy do mięsa ojca, musztarda, keczup i piwo z personalizowaną etykietą. Taki pakiet będzie nie tylko zabawny, ale również użytkowy.

W zależności od poczucia humoru głowy rodziny, możemy obdarować ojca szczotką do włosów dla… łysego. Taka szczotka nie ma igiełek rozczesujących włosy i nadaje się do masowania skalpu. Do niezobowiązujących gadżetów niezmiennie zaliczyć można t-shirt z napisem, kubek lub kufel na piwo.

Prezenty dla pasjonatów

Najlepsze są prezenty personalizowane. Szukajmy takich gadżetów, które nawiązują do pasji naszych ojców. Dla amatorów wędkarstwa proponujemy zegar z obrazkiem wędkarza i napisem „czas na ryby”. Dla majsterkowiczów możemy skomponować czekoladowy zestaw narzędzi. Dla eleganckich panów proponujemy personalizowane spinki do mankietów.

Sprawdź także, co warto podarować nauczycielowi na zakończenie roku szkolnego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prezenty z grawerem: Stylowa i osobista forma wyrażania uczuć
Prezenty z grawerem: Stylowa i osobista forma wyrażania uczuć
W tym artykule przyjrzymy się prezentom z grawerem, które nie tylko są stylowe, ale także stanowią doskonałą formę wyrażenia uczuć.
Pudełka prezentowe dla firm: Jak wzmocnić swój brand za pomocą eleganckiego opakowania
Pudełka prezentowe dla firm: Jak wzmocnić swój brand za pomocą eleganckiego opakowania
Oto kilka wskazówek, jak wykorzystać pudełka prezentowe do wzmocnienia swojego brandu.
Czym można obdarować babcię?
Czym można obdarować babcię?
Prezent dla babci: Odkryj pomysły, które sprawią, że jej serce rozkwitnie! Zobacz, jakie wyjątkowe upominki możesz dla niej przygotować. 
Ostatnie wpisy