Prezenty dla kinomaniaków

Prezenty dla kinomaniaków

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Czasami bardzo ciężko jest znaleźć pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Nawet, jeżeli wiesz, czym się interesuje – jeżeli sam nie masz podobnego hobby, możesz zwyczajnie nie wiedzieć, co sprezentować. Kinomaniak z pewnością ma przecież kartę zapewniającą nielimitowany dostęp do kina. A co jeszcze można mu podarować?

Prezent dla fana uniwersum

Większość kinomaniaków interesuje się nie tylko po prostu filmami, montażem, scenariuszami czy reżyserią. Wielu z nich ma swoje ukochane uniwersa, serie filmowe i bohaterów. Jeżeli jesteś blisko z osobą, którą chcesz obdarować, z pewnością wiesz, co jest dla niej ważne i co ją zachwyca. Setki razy słyszałeś, jak uwielbia filmy superbohaterskie i Marvela? Doskonałym pomysłem na prezent mogą okazać się koszulki avengers. Dla fana danej produkcji, gadżety związane z jej bohaterami bardzo często są najlepszym podarunkiem. Mimo, że minęło już wiele lat od premiery książek i filmów z serii o Harry’m Potterze, Twój przyjaciel nadal chodzi na każdą kinową produkcję powiązaną z uniwersum? Doskonałym prezentem będą ubrania harry potter albo akcesoria powiązane z tym legendarnym już światem przedstawionym. Mogą to być na przykład naszyjnik w kształcie zmieniacza czasu, szalik Gryffindoru (lub innego domu) czy nowe wydanie książek. Warto jednak przed zakupem upewnić się, że osoba, którą pragniesz obdarować, faktycznie jest fanem danego uniwersum oraz chętnie kolekcjonuje gadżety z nim związane. W przeciwnym razie koszulki marvel czy Harry Potter mogą nie spełnić swojego zadania.

Alternatywne kino

Kinomaniacy, którzy lubują się w rozkładaniu filmów na czynniki pierwsze, podobnie jak Ci, którzy do kina chodzą dla fabuły, bohaterów, kultury albo czegokolwiek innego, zapewne posiadają karnet na nielimitowane wejścia. Takie oferty dotyczą jednak dużych, sieciowych kin. Jeżeli chcesz sprawić swojemu bliskiemu przyjemność, poszukaj dla niego alternatywy – może to być kino samochodowe (nawet minikino zorganizowane przez Ciebie!), kino alternatywne, wyświetlające produkcje nie pojawiające się na dużych ekranach lub festiwal filmowy (upewnij się tylko, że kinomaniak sam nie kupił jeszcze na niego biletu!). Możesz również zorganizować noc filmową albo grupowy wypad do kina – razem z innymi przyjaciółmi możecie pokazać kinomaniakowi, że jest dla Was ważny i spędzić z nim czas w sposób, który uwielbia. Tego typu pomysły wymagają więcej zaangażowanie, są jednak wyjątkowe i osoba, którą zamierzasz obdarować, z pewnością doceni Twoje starania.

Gadżety nawiązujące do pasji

Jeszcze innym pomysłem na prezent dla kinomana są gadżety nawiązujące do jego pasji. Może to być case’y na telefon, breloczki do kluczy, książki filmowe, biografie ulubionych reżyserów, plakaty i pocztówki nawiązujące do ważnych produkcji, a nawet sprzęt fotograficzny czy licencja na program do montowania, jeżeli Twój przyjaciel sam lubi coś tworzyć. Świetnie sprawdzą się również obrazy lub figurki nawiązujące do ważnych, kinowych postaci czy produkcji – oczywiście pod warunkiem, że obdarowywana przez Ciebie osoba gustuje w tego typu ozdobach. A może przyda jej się naklejka na meble albo samochód, charakterystyczny pluszak, który będzie towarzyszył mu w podróżach albo limitowane wydanie jakiegoś filmu na płycie DVD? Pomysłów jest mnóstwo, musisz tylko skupić się na tym, czego może potrzebować Twój kinomaniak!

Fot.: Tuyen Vo/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*