5 propozycji prezentów na 18-stkę

5 propozycji prezentów na 18-stkę

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Osiemnaste urodziny to kamień milowy w życiu każdego nastolatka. Wiąże się z uzyskaniem wielu przywilejów – prawo do głosowania, możliwość zakupienia alkoholu czy papierosów i możliwość uzyskania prawa jazdy to rzeczy, które bardzo pociągają młodych ludzi. Młodzież z wielką ekscytacją wyczekuje swojej “osiemnastki”, wyprawia huczne imprezy urodzinowe i z impetem wchodzi w dorosłe życie. Zobacz nasze propozycje pięciu prezentów dla świeżo upieczonego dorosłego. 

Pieniądze lub bon upominkowy  

Najprostszym rozwiązaniem problemu z pomysłem na prezent jest wręczenie solenizantowi koperty z pieniędzmi. Kwota, jaka będzie dołączona do kartki z życzeniami, jako prezent, nie ma większego znaczenia, każdy powinien dać od siebie taki prezent, na jaki może sobie pozwolić. Szczere i osobiste życzenia wypisane w ładnej kartce oraz sama Twoja obecność mają często większą wartość niż suma w kopercie. Bon upominkowy do sklepu, serwisu z grami lub voucher do kina to również bardzo dyplomatyczne i bezpieczne wyjście. Są to mało personalne prezenty, jednak jeśli nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent, lepiej jest pozwolić solenizantowi wybrać, co chce sobie kupić, niż uszczęśliwić go na siłę nietrafionym prezentem. Jeśli niezbyt dobrze znasz obdarowywaną osobę, lepiej jest postawić na coś uniwersalnego.  

Śmieszne prezenty personalizowane  

W Internecie można znaleźć mnóstwo ciekawych i zabawnych prezentów, które nawiązują do osiemnastych urodzin. Personalizowany prezent z imieniem solenizanta to świetny pomysł, by poczuł się on wyjątkowy w tym specjalnym dniu. Śmieszne koszulki na 18-stkę, kieliszki albo kufel z grawerem czy kubek z zabawnym napisem może być bardzo trafioną opcją upominku. Młodzi dorośli lubią często podkreślać swój wiek, dlatego na pewno chętnie założą taką koszulkę do szkoły czy na imprezę. Szkło ze spersonalizowanym grawerem będzie fantastyczną pamiątką z urodzin i na pewno nie raz zostanie użyte nie tylko podczas urodzinowej imprezy.   

Gry planszowe  

Planszówki to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi i rodziną. Nastolatkowie coraz chętniej sięgają po tę formę rozrywki, która ostatnimi czasy stała się bardzo modna. Osiemnaste urodziny to moment wkroczenia w dorosłość, która wiąże się z podejmowaniem trudnych wyborów, decydowaniem o swoim życiu oraz zarządzaniem finansami. Gry planszowe z pieniędzmi to zabawny sposób, by wprowadzić osiemnastolatka w świat wielkich pieniędzy i podejmowania poważnych decyzji. 

Prezenty – doświadczenia 

Bardzo oryginalnym prezentem na urodziny jest kupienie solenizantowi doświadczenia. Specjalne vouchery na lot balonem, skok na bungee lub mniej ekstremalne wydarzenie można kupić zarówno online, jak i stacjonarnie, nawet w popularnych dyskontach. Taki prezent, choć niematerialny, na pewno zapadnie obdarowanemu w pamięć i wywoła niezapomniane emocje. W zależności od tego, jakie są zainteresowania osiemnastolatka, może to być jazda szybkim, sportowym samochodem, weekend survivalu w lesie lub skok ze spadochronem. 

Bilety na koncert ulubionego zespołu  

Późny wiek nastoletni to okres bardzo intensywnej fascynacji muzyką, konkretnymi jej gatunkami i zespołami. Większość młodych ludzi ma swój ulubiony zespół, który chciałoby zobaczyć na żywo. Bilety na wymarzony koncert to na pewno trafiony upominek dla solenizanta, który śni o spotkaniu ze swoim idolem. By zrealizować ten pomysł musisz jednak wiedzieć, jakiej muzyki i zespołów słucha osoba, którą zamierzasz obdarować. 

Zdjęcie główne: Andrea Piacquadio/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealne naklejki do promocji twojego biznesu?
Jak wybrać idealne naklejki do promocji twojego biznesu?
Dowiedz się, jak dobór odpowiednich naklejek może przyczynić się do wzrostu popularności Twojego biznesu. Poznaj różne rodzaje naklejek reklamowych i dowiedz się, które z nich będą najlepsze dla Twojej firmy.
Goooool! Najlepsze gadżety do gry w piłkę nożną
Goooool! Najlepsze gadżety do gry w piłkę nożną
Podczas gry w piłkę przydają się nie tylko zdolności i chęci, lecz także dobrane stroje i akcesoria. Podpowiadamy, w co warto się wyposażyć.
Męcząca podróż? Nie z tymi gadżetami!
Męcząca podróż? Nie z tymi gadżetami!
Gadżety, które uratują każdą podróż z dzieckiem. Co pomoże wytrwać w trudach podróży?
Ostatnie wpisy