Firmowy upominek na Dzień Chłopaka – co wybrać?

Firmowy upominek na Dzień Chłopaka – co wybrać?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Wszelkie imprezy integracyjne i tematyczne pomagają budować bliskie relacje między pracownikami. W zacieśnianiu więzi pomaga również wspólne celebrowanie świąt i wydarzeń, takich jak Dzień Chłopaka.

Wspólne celebrowanie popularnych świąt może wpłynąć na poziom motywacji pracowników, ale przede wszystkim pozwala im na lepsze zapoznanie się i stworzenie bliskich, pełnych zaufania relacji. Jedną z takich okazji do świętowania w gronie współpracowników z pewnością jest Dzień Chłopaka, który przypada 30 września. To świetny moment, aby pokazać kolegom z pracy, jak ich doceniamy poprzez złożenie życzeń lub wręczenie drobnych upominków. Podpowiadamy, jak świętować Dzień Chłopaka w firmowym gronie!

Jak świętować Dzień Chłopaka w pracy?

Celebracja Dnia Chłopaka zależy przede wszystkim od możliwości finansowych, jednak nie mniejsze znaczenie mają nasza kreatywność i relacje między pracownikami. Warto przy tym pamiętać, że najważniejsza jest pamięć i liczą się drobne gesty, które też sprawiają mnóstwo radości, w firmowym świętowaniu wcale nie chodzi o organizowanie hucznych imprez.

Dzień Chłopaka w miejscu pracy możemy umilić małym, pysznym poczęstunkiem. Dobrym pomysłem jest zamówienie (lub samodzielne upieczenie!) wielkiego tortu, który zostanie wspólnie pokrojony i skonsumowany w trakcie przerwy. Zamiast tortu można wybrać pączki, eklery, babeczki czy inne słodkości albo wręcz przeciwnie – zdecydować się na słone przekąski, na przykład pizzę, frytki, tortille bądź burgery. Najważniejsze, aby smakołyki umilające celebrację święta panów dobrać do preferencji współpracowników.

Jeszcze przed wręczeniem słodkości i innych przekąsek warto złożyć życzenia czy nawet wręczyć okazjonalne kartki i symbolicznie zaśpiewać „Sto lat”. Z kolei wieczorem, po pracy, można zorganizować wspólne wyjście integracyjne, na przykład do pubu, kina, na bilard lub kręgle.

blickpixel/pixabay.com

Firmowe upominki na Dzień Chłopaka

Prezenty wręczane z okazji Dnia Chłopaka w miejscu pracy mogą przyjmować różne formy. Zazwyczaj są to drobne upominki. Warto wybierać praktyczne przedmioty, które przydadzą się na co dzień, a nie zostaną szybko porzucone. Wielkich nakładów finansowych z pewnością nie będzie wymagał kosz ze słodyczami lub zestawy kaw i herbat. Uroczym, a jednocześnie praktycznym prezentem mogą być kolorowe skarpetki z zabawnymi nadrukami. Wśród użytecznych prezentów możemy wskazać wszelkie akcesoria biurowe, które przydają się właściwie w każdym miejscu pracy. Prym wiodą tu dobrej jakości pióra i długopisy, breloki, notesy, kalendarze (zarówno książkowe, jak i ścienne) czy samoprzylepne karteczki. Jeśli budżet nam na to pozwala, możemy zdecydować się na nieco droższy upominek i kupić dla panów pendrive’y o dużej pojemności czy powerbanki.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby kolegom z pracy wręczać bardziej spersonalizowane prezenty, szczególnie gdy pracujemy w małych firmach, w których panują bardzo zażyłe, przyjacielskie relacje. Wówczas dobrym pomysłem jest zorganizowanie zrzutki i kupienie podarunków, które będą lepiej dopasowane do konkretnej osoby. Możemy wybierać spośród książek, alkoholi, muszek i krawatów, skórzanych pasków czy portfeli. Dobrym pomysłem będzie również podarowanie biletów na mecz lub koncert, a także voucherów do kina, teatru czy na masaż.

zdj. główne: image4you/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Przyszłość gadżetów noszonych na ciele: Elektronika w ubraniach i akcesoriach
Przyszłość gadżetów noszonych na ciele: Elektronika w ubraniach i akcesoriach
W tym artykule przyjrzymy się fascynującemu światu gadżetów noszonych na ciele i zbadamy, jak elektronika rewolucjonizuje modę i akcesoria.
Drobne upominki dla pracowników – docenienie ich wysiłku i zaangażowania
Drobne upominki dla pracowników – docenienie ich wysiłku i zaangażowania
Doceniaj pracowników i zbuduj silne więzi. Drobne upominki to wyraz wdzięczności. Oto kilka inspirujących pomysłów dla Twojego zespołu!
Reklamówki foliowe z nadrukiem – pomysł na promocję firmy
Reklamówki foliowe z nadrukiem – pomysł na promocję firmy
Wielkie sieci handlowe i niewielkie przedsiębiorstwa szukają różnych sposobów na promocję swoich firm. Jednym z nich jest stosowanie reklamówek foliowych z nadrukiem. Czy taki rodzaj reklamy jest skuteczny? Jakie torby sprawdzą się najlepiej?
Ostatnie wpisy