Znane produkty spersonalizowane pod Twojego klienta. Kogo ucieszą?

Znane produkty spersonalizowane pod Twojego klienta. Kogo ucieszą?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Czasy, w których wysyłanie najtańszych plastikowych gadżetów do klientów robiło efekt „wow”, mamy już dawno za sobą. Oczekiwania konsumentów wzrosły i sam fakt, że wysyłamy im coś darmowego, nie robi wrażenia. Podpowiadamy, jak kreatywnie podejść do tematu podarunków.

Jednym z najbardziej karkołomnych zadań, dotyczących wysyłania prezentów dla klientów i gadżetów dla pracowników, jest ich wymyślanie. Wiele klasycznych pomysłów wydaje się być przestarzałych, nudnych i mało wyróżniających się wśród setek możliwości. Z drugiej strony, jeśli chcemy już decydować się na coś bardziej oryginalnego, co ma to być? Czy nie przesadzimy z ekstrawagancją? Czy prezent będzie użyteczny? Czy będzie odpowiedni, patrząc przez pryzmat naszych biznesowych relacji?

Problemy z podjęciem decyzji o zamówieniu danych produktów reklamowych dotyczą naprawdę bardzo wielu przedsiębiorców. Na rynku pojawia się jednak coraz więcej sklepów i portali, zajmujących się badaniem najlepszych produktów z całego świata i dostarczaniem aktualnych pomysłów na prezenty firmowe na każdą kieszeń.

Personalizacja, czyli wyższy level gadżetu

Coraz częściej okazuje się, że wybór i kupno ogólnych prezentów biznesowych dla wszystkich naszych potencjalnych klientów czy partnerów nie wystarcza. Rośnie natomiast popularność podarunków spersonalizowanych i produktów wysokiej jakości, dzięki którym obdarowywani mogą poczuć się docenieni, a w efekcie będą bardziej skłonni do nawiązania z nami współpracy.

Eleganckie pudełka
(fot. Mildlee, źródło: unsplash.com)

Dzięki personalizacji jesteśmy w stanie z powodzeniem odfiltrować niemal wszystkie „promocyjne śmieci”, czyli produkty korporacyjne, które jedynie udają prezenty firmowe. Decydując się na produkty wysokiej jakości, które przetrwają lata, a nawet dziesięciolecia, dbamy również o swój biznes, wydając zdecydowanie mniej pieniędzy.

Mówiąc o prezentach spersonalizowanych, mamy na myśli coś, co spodoba się naszym klientom na przykład dlatego, że trafi w ich zainteresowana lub wyznawane wartości, równocześnie prezentując ideę marki. Wiedząc, że któryś z naszych partnerów biznesowych lubi gadżety technologiczne, warto sięgnąć po produkt z tego obszaru, natomiast chcąc wykazać się dbałością o jego zdrowie i produktywność, dobrym rozwiązaniem będzie butelka wielokrotnego użytku czy mata do jogi.

Wędrówka piesza
(fot. R+R Medicinals, źródło: unsplash.com)

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na personalizowane prezenty firmowe od znanych i cenionych marek. Wybierając tego typu produkty, dajemy świadectwo naszej świadomości rynku i aktualnych trendów, dodatkowo budując prestiż naszej marki poprzez wybór modnych, dobrej jakości gadżetów. Ucieszą z pewnością każdego, kto ceni wyrafinowanie i lekkie odejście od sztampy.

1. Butelka podróżna S’well

Idealnie wyprofilowana, elegancka i do tego przyjazna dla planety! Ten prezent docenią zwolennicy idei pro-eko. Obecnie jest ona jednym z najlepszych prezentów biznesowych na rynku.

2. Skarpetki Custom Crew

Zabawne skarpetki w banany
(fot. Gabrielle Henderson, źródło: unsplash.com)

Od dłuższego już czasu trwa moda na fantazyjne wzory na skarpetkach, które mogą stać się dodatkiem do każdego elegancko-ekstrawaganckiego stroju. Zaproponowanie własnego projektu i przesłanie klientom w formie reklamowego gadżetu jest pomysłem odważnym, ale z pewnością trafi do osób ceniących sobie otwartość oraz tych, z którymi łączą nas nieco bliższe biznesowe relacje.

3. Spersonalizowane kosmetyki od Dove lub Axe

Te znane marki kosmetyczne również oferują możliwość zamówienia ich produktów w formie dostosowanej do konkretnych odbiorców. Wybór tego typu gadżetów wydaje się być dobrym rozwiązaniem w przypadku konkretnych branż, związanych z modą czy usługami kosmetycznymi. Należy jednak być bardzo ostrożnym, aby nie urazić osób i klientów, których zamierzamy obdarować – zdarza się, że odbierają oni tego typu prezenty jako ukryte komunikaty.

4. Toblerone, Milka i Nutella, czyli wyraz słodkiej pamięci

Tabliczka czekolady Milka
(fot. Tamas Pap, źródło: unsplash.com)

Z pewnością nie każdy przedsiębiorca będzie w stanie pozwolić sobie na obdarowywanie klientów markowymi gadżetami Apple’a, Patagonii czy znanych marek kosmetycznych i odzieżowych… Nie chcąc rezygnować z markowych podarunków, możemy na szczęście zdecydować się na opcję nieco tańszą, a w dodatku słodką. Znani producenci słodyczy oferują swoje topowe wyroby w spersonalizowanej formie. Decydując się na ich zamówienie, deklarujemy naszą dbałość o najwyższą jakość. W końcu mało kto nie lubi umilić sobie dnia czekoladą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakich opakowań używać do pakowania towaru?
Jakich opakowań używać do pakowania towaru?
Odpowiednie opakowanie to gwarancja bezpieczeństwa przesyłki w podróży. Przekonaj się, w jakie rodzaje pudełek i folii najlepiej jest pakować towar, by bez problemu przetrwał transport.
Pomysły na prezent dla miłośnika mody
Pomysły na prezent dla miłośnika mody
Szukasz prezentu dla modowego freaka lub miłośnika elegancji? Sprawdź nasze propozycje na prezenty związane z modą.
Gadżety dla miłośników gier i technologii VR: Pełne zanurzenie w wirtualnym świecie
Gadżety dla miłośników gier i technologii VR: Pełne zanurzenie w wirtualnym świecie
Świat gier komputerowych i technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) staje się coraz bardziej fascynujący i zaawansowany.
Ostatnie wpisy