Prezent na parapetówkę dla fana sportu? Tylko te propozycje!

Prezent na parapetówkę dla fana sportu? Tylko te propozycje!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Dostałeś zaproszenie na parapetówkę do znajomego, który pasjonuje się sportem? Jeżeli chcesz kupić mu prezent związany z hobby, możesz skorzystać z naszych propozycji, łączących tradycyjne podejście do podarków na parapetówkę z kreatywnym podejściem do personalizacji prezentów.

Dekoracje do mieszkania nawiązujące do sportowej pasji

Zazwyczaj na parapetówkę ofiarowuje się prezenty mające służyć wyposażeniu nowego mieszkania. Może to być przydatne zwłaszcza w obecnych czasach, w których ceny nawet podstawowych produktów szybko rosną. Jeżeli jednak osoba, która zaprosiła Cię na imprezę, nie dała znać, czego potrzebuje, lepszym rozwiązaniem może być nieryzykowanie z kupieniem czegoś nietrafionego (na przykład ekspresu do kawy dla osoby, która nie toleruje kofeiny) lub zdublowaniem jakiegoś sprzętu użytku domowego. Tym, na co możesz postawić w takiej sytuacji są dekoracje. Ozdoby to zazwyczaj ostatnia rzecz, o której myśli się podczas przeprowadzki – grunt, żeby było gdzie spać, jak wziąć prysznic i jak ugotować obiad. Co więc ze świecącymi pustkami ścianami? Zapełnić mogą je obrazy i plakaty sportowe. Jeżeli wiesz, czym interesuje się osoba urządzająca parapetówkę – znasz chociażby dziedzinę sportu, ulubiony klub czy gwiazdę – z pewnością będziesz w stanie znaleźć dla niej coś, co sprawi radość obdarowywanej osobie. Alternatywą mogą być również figurki nawiązujące do pasji, ręcznie malowane doniczki na kwiaty czy zadrukowane podkładki pod klawiaturę lub mysz komputerową.

Książki i inne upominki dla fanów sportu

Tym, co ozdabia mieszkanie, są nie tylko sprzęty stworzone z myślą o dekoracji. Bardzo często za przytulny i domowy efekt aranżacji odpowiadają zwykłe przedmioty codziennego użytku, wyeksponowane na półkach i regałach – książki, albumy, naczynia, filiżanki, flakoniki perfum, wazony z kwiatami, świeczki i inne drobiazgi. Jeżeli chcesz podarować osobie urządzającej parapetówkę książkę, z pewnością powinieneś dowiedzieć się, jaki temat ją interesuje oraz jakie tytuły już posiada. Tego typu prezent będzie więc doskonały, jeśli się przyjaźnicie lub naprawdę dobrze znacie – tak, żebyś potrafił stwierdzić, czy wybrana przez Ciebie pozycja nie będzie tylko zbierać kurzu, ale naprawdę zainteresuje obdarowanego. Jeżeli wiesz, że właściciel nowego lokum nie tylko pasjonuje się sportem, ale również grami, możesz zamiast książki postawić na grę komputerową nawiązującą do jego pasji. Świetnym pomysłem mogą okazać się również inne, wymienione wyżej drobiazgi, którym nadasz indywidualnego charakteru poprzez naklejki, opisy czy nadruki nawiązujące do ulubionej sportowej dyscypliny osoby, dla której jest prezent.

Fot.: Pixabay/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wyjątkowe kosze prezentowe: Doskonały prezent na każdą okazję
Wyjątkowe kosze prezentowe: Doskonały prezent na każdą okazję
Niezależnie od tego, czy obchodzisz urodziny, święta, rocznicę czy chcesz wyrazić wdzięczność, kosze prezentowe oferują szeroki wybór różnorodnych produktów, które zapewnią niezapomniane doznania smakowe i estetyczne.
Pomysły na ciekawe prezenty dla bliskich
Pomysły na ciekawe prezenty dla bliskich
Szukasz inspiracji na prezent dla bliskiej osoby? Już nie musisz! Sprawdź nasze pomysły i wybierz coś idealnego dla siebie.
Jak wręczać kwiaty doniczkowe, a jak cięte?
Jak wręczać kwiaty doniczkowe, a jak cięte?
Kwiaty doniczkowe czy cięte – różnice, zasady, savoir-vivre. Sprawdź!
Ostatnie wpisy