Gadżety reklamowe dla firm na targi i konferencje. Na co warto postawić?

Gadżety reklamowe dla firm na targi i konferencje. Na co warto postawić?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Wszelkiego rodzaju targi i konferencje branżowe to jedna z najlepszych okazji do szeroko pojętej promocji swojej firmy. Można zaprezentować swoją ofertę dużemu gronu osób i nawiązywać nowe kontakty. Żeby jednak wszystko przebiegło sprawnie i skutecznie, trzeba wyposażyć się w szereg akcesoriów targowych, które pozwolą na budowanie świadomości marki i tworzenie nowych relacji biznesowych. Na jakie gadżety targowe warto postawić? Już podpowiadamy!

Najpopularniejsze akcesoria promocyjne dla firm

Konferencje i targi są sposobem do trafienia ze swoją ofertą do szerszego grona klientów czy kontrahentów. Zazwyczaj w ich czasie ma miejsce masowe rozdawanie upominków promocyjnych. Z tego też powodu gadżety reklamowe dla firm, które są najpopularniejsze w tego typu zastosowaniu, to produkty, które z jednej strony odznaczają się dużą powierzchnią znakowania, a z drugiej są stosunkowo tanie. Biorąc pod uwagę te dwie cechy, do najbardziej powszechnych gadżetów targowych zaliczają się:

  • smycze reklamowe
  • długopisy reklamowe
  • breloki reklamowe

Warto zaznaczyć, że wszystkie te przedmioty to akcesoria bardzo praktyczne, które obdarowana osoba z powodzeniem może wykorzystywać na co dzień. Jest to zatem ich kolejna olbrzymia zaleta, zaraz obok niskiej ceny i dużych możliwości w kwestii znakowania. Na tym jednak się nie kończy, ponieważ na targi można zabrać ze sobą również inne ciekawe upominki, które zaskakują swoją oryginalnością.

 Ekologiczne gadżety reklamowe

Ekologia to dzisiaj jeden z najmodniejszych trendów i wiele firm decyduje się na gadżety reklamowe dla firm, które pokazują, że kwestie ochrony środowiska są dla nich ważne. Jednym ze sposobów na taki gest solidarności z naturą są akcesoria oznaczone jako EKO.

Przykładowe gadżety reklamowe ekologiczne:

  • smycze wykonane z recyklingu różnych materiałów
  • korkowe gadżety reklamowe (np. portfel)
  • ekologiczne organizery, teczki, długopisy
  • drewniane pamięci USB
  • torby bawełniane
  • urządzenia elektroniczne z drewnianą obudową

Wszystkie ekologiczne gadżety reklamowe dla firm podobnie jak pozostałe akcesoria promocyjne, podlegają znakowaniu – zazwyczaj nadrukom lub grawerom. Nie są to jednak jedyne oryginalne produkty, za których pomocą można promować swoją markę. Co jeszcze ciekawego mamy do wyboru?

Oryginalne gadżety reklamowe dla firm na targi i konferencje

Do niezwykle interesujących i nieszablonowych upominków promocyjnych zaliczyć należy również gadżety reklamowe z filcu. Jest to niezwykle bogata oferta różnego rodzaju akcesoriów i produktów, które wykonane są z filcu poliestrowego. Mogą to być różnego rodzaju breloczki, zawieszki, podkładki pod kubki, akcesoria biurowe okryte filcem, portfele czy etui na telefon.

Fot.: freepik.com / rcphotostock

Wybór rodzaju gadżetu oraz jego stylu i kolorystyki daje nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o personalizację samego gadżetu, jak i jego oznakowania. To ostatnie z kolei jest z reguły nanoszone w postaci laserowego grawera. Filcowe akcesoria są zarówno oryginalne, jak i tanie oraz praktyczne. Przy czym nie bez znaczenia jest również aktualna moda na wszystko, co filcowe!

Zdjęcie główne: elements.envato.com / ARTFULLY79

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Świat z lotu ptaka. Budżetowe drony dla amatorów
Świat z lotu ptaka. Budżetowe drony dla amatorów
Jak wybrać dla siebie amatorskiego drona spośród budżetowych propozycji? Oto kilka cennych rad.
Goooool! Najlepsze gadżety do gry w piłkę nożną
Goooool! Najlepsze gadżety do gry w piłkę nożną
Podczas gry w piłkę przydają się nie tylko zdolności i chęci, lecz także dobrane stroje i akcesoria. Podpowiadamy, w co warto się wyposażyć.
Drobne upominki dla pracowników – docenienie ich wysiłku i zaangażowania
Drobne upominki dla pracowników – docenienie ich wysiłku i zaangażowania
Doceniaj pracowników i zbuduj silne więzi. Drobne upominki to wyraz wdzięczności. Oto kilka inspirujących pomysłów dla Twojego zespołu!
Ostatnie wpisy