Gadżety z lagunem? Krakowska pomyłka podbiła świat

Gadżety z lagunem? Krakowska pomyłka podbiła świat

Nowości
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kwietniowa historia krakowskiego laguna, który okazał się być zwykłym śniadaniowym croissantem, obiegła Polskie i zagraniczne media. TOZ przekuł tę popularność na finansową pomoc dla zwierząt.

Lokalne Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami (TOZ) wypuściło gadżety z lagunem–croissantem, aby zebrać środki na pomoc potrzebującym zwierzętom.

Akcja to pokłosie zabawnego zgłoszenia z jednego z krakowskich osiedli. Zaniepokojeni mieszkańcy zgłosili na początku roku konieczność interwencji TOZ w sprawie egzotycznego zwierzaka, który utknął na jednym z drzew. Wezwane na miejsce Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami stwierdziło, że rzeczony „lagun” to de facto croissant.

Anegdota w oka mgnieniu obiegła Polskę, a chwilę później cały świat. O aferze pisały nie tylko tabloidy, ale i samo BBC. Historia zyskała taką sławę, że TOZ Kraków postanowiło przekuć ją w coś dobrego. Wypuszczono serię gadżetów z legendarnym lagunem. Środki uzyskane z ich sprzedaży zasiliły już konto organizacji. Przyczyniło się to do możliwości pomocy większej ilości potrzebujących zwierząt.

Zdj. główne: Kaley Dykstra/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zaprojektować koszulkę reklamową, która będzie estetyczna?
Jak zaprojektować koszulkę reklamową, która będzie estetyczna?
Koszulki reklamowe są popularnym sposobem promowania marki. Podpowiadamy, jak można samodzielnie je zaprojektować.
Co może być firmowym gadżetem?
Co może być firmowym gadżetem?
Gadżety promocyjne mogą być świetnym pomysłem, dzięki któremu Twoje przedsiębiorstwo zyska na prestiżu i popularności. Sprawdź, jak możesz promować swoją markę!
Najlepsze gadżety do domowego włosingu
Najlepsze gadżety do domowego włosingu
Domowa pielęgnacja włosów wcale nie musi być trudnym i kosztownym zajęciem. Wystarczy znajomość podstawowych kosmetyków, odrobina wiedzy i zakup podstawowych gadżetów.
Ostatnie wpisy