Maseczka ochronna jako gadżet reklamowy. Czy to się sprawdza?

Maseczka ochronna jako gadżet reklamowy. Czy to się sprawdza?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pandemia COVID-19 wymusiła na nas noszenie masek. Czy maska ochronna sprawdzi się również jako gadżet o dużym zasięgu reklamowym?

Każdy przedsiębiorca wie, jak ważne w prowadzeniu biznesu są gadżety reklamowe. Dzięki nim można pozyskać nowych klientów i utrzymać poprawne relacje biznesowe z obecnymi. Czy maska ochronna może stać się takim gadżetem?

Maska ochronna jako gadżet reklamowy

Kobieta pracująca w maseczce
(fot. Engin Akyurt, źródło: unsplash.com)

Coraz więcej ekspertów od marketingu uważa, że maski ochronne w najbliższym czasie staną się jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. W dobie pandemii COVID-19 maska ochronna stała się obowiązkowym elementem ubioru każdego człowieka – w końcu nikt nie chce zarazić się wirusem, ani też narazić się na finansową karę. Dlatego w coraz większej ilości firm maski ochronne stały się… formą gadżetu reklamowego.

Maseczki ochronne stały się też niemal elementem stylizacji, dlatego tak wiele osób dobiera ich kolor do ubrania i swojego stylu. Coraz większą popularnością cieszą się maski z ciekawymi nadrukami i ciekawym designem.

Gratis dla klienta

Firmowa maseczka z logo
(fot. Charles Deluvio, źródło: unsplash.com)

Przedsiębiorcy, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientom, starają się znaleźć produkty, które będą praktyczne i jednocześnie będą reklamowały markę lub firmę. Pandemia COVID-19 jest idealnym czasem do podarowania klientom masek ochronnych z naszym logo.Taki gest przedsiębiorstwa zostanie doceniony przez każdego klienta, niezależnie od płci czy wieku. W końcu maseczki musimy nosić wszyscy.

Jakie maseczki będą najlepsze?

Stos maseczek ochronnych
(fot. Vera Davidova, źródło: unsplash.com)

Maseczki ochronne dzielą się na wielorazowe i jednorazowe. Jako gadżet reklamowy najlepiej sprawdzą się maski wielorazowe, które zdecydowanie dłużej posłużą klientowi. Mogą być wykonane z:

  • bawełny,
  • bawełny i elastanu,
  • bawełny i lnu,
  • wiskozy,
  • wiskozy z domieszką poliestru,
  • flizeliny.

Maseczka powinna być wykonana z materiału o wysokiej gramaturze, ponieważ dzięki temu zapewnia większe bezpieczeństwo. Nie zapomnij o firmowym wyróżniku!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Firmowy upominek na Dzień Chłopaka – co wybrać?
Firmowy upominek na Dzień Chłopaka – co wybrać?
Dzień Chłopaka warto świętować również w miejscu pracy. Jakimi prezentami można obdarować współpracowników? Podpowiadamy!
Gratka dla prawdziwych graczy: gadżety z Cyberpunka 2077!
Gratka dla prawdziwych graczy: gadżety z Cyberpunka 2077!
Cyberpunk 2077 to od dawna wyczekiwane zjawisko na rynku gier komputerowych. Zobacz, jakie gadżety związane z grą CD Projekt są najbardziej popularne wśród fanów.
Alkohol na prezent – czy to dobry pomysł?
Alkohol na prezent – czy to dobry pomysł?
Sprawdź, w jaki sposób podarować alkohol, żeby spełnił rolę eleganckiego upominku i nikogo nie uraził.
Ostatnie wpisy