Maseczka ochronna jako gadżet reklamowy. Czy to się sprawdza?

Maseczka ochronna jako gadżet reklamowy. Czy to się sprawdza?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pandemia COVID-19 wymusiła na nas noszenie masek. Czy maska ochronna sprawdzi się również jako gadżet o dużym zasięgu reklamowym?

Każdy przedsiębiorca wie, jak ważne w prowadzeniu biznesu są gadżety reklamowe. Dzięki nim można pozyskać nowych klientów i utrzymać poprawne relacje biznesowe z obecnymi. Czy maska ochronna może stać się takim gadżetem?

Maska ochronna jako gadżet reklamowy

Kobieta pracująca w maseczce
(fot. Engin Akyurt, źródło: unsplash.com)

Coraz więcej ekspertów od marketingu uważa, że maski ochronne w najbliższym czasie staną się jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. W dobie pandemii COVID-19 maska ochronna stała się obowiązkowym elementem ubioru każdego człowieka – w końcu nikt nie chce zarazić się wirusem, ani też narazić się na finansową karę. Dlatego w coraz większej ilości firm maski ochronne stały się… formą gadżetu reklamowego.

Maseczki ochronne stały się też niemal elementem stylizacji, dlatego tak wiele osób dobiera ich kolor do ubrania i swojego stylu. Coraz większą popularnością cieszą się maski z ciekawymi nadrukami i ciekawym designem.

Gratis dla klienta

Firmowa maseczka z logo
(fot. Charles Deluvio, źródło: unsplash.com)

Przedsiębiorcy, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientom, starają się znaleźć produkty, które będą praktyczne i jednocześnie będą reklamowały markę lub firmę. Pandemia COVID-19 jest idealnym czasem do podarowania klientom masek ochronnych z naszym logo.Taki gest przedsiębiorstwa zostanie doceniony przez każdego klienta, niezależnie od płci czy wieku. W końcu maseczki musimy nosić wszyscy.

Jakie maseczki będą najlepsze?

Stos maseczek ochronnych
(fot. Vera Davidova, źródło: unsplash.com)

Maseczki ochronne dzielą się na wielorazowe i jednorazowe. Jako gadżet reklamowy najlepiej sprawdzą się maski wielorazowe, które zdecydowanie dłużej posłużą klientowi. Mogą być wykonane z:

  • bawełny,
  • bawełny i elastanu,
  • bawełny i lnu,
  • wiskozy,
  • wiskozy z domieszką poliestru,
  • flizeliny.

Maseczka powinna być wykonana z materiału o wysokiej gramaturze, ponieważ dzięki temu zapewnia większe bezpieczeństwo. Nie zapomnij o firmowym wyróżniku!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co daje ci personalizacja gadżetów firmowych?
Co daje ci personalizacja gadżetów firmowych?
Chcesz podarować klientom, partnerom biznesowym lub pracownikom wyjątkowe gadżety firmowe? Zastanawiasz się, czy warto je spersonalizować? Sprawdź!
Nietypowy prezent na Dzień Kobiet – planszówka pełna piękna!
Nietypowy prezent na Dzień Kobiet – planszówka pełna piękna!
Gra planszowa na Dzień Kobiet? Czemu nie! Poznaj „Azul – Letni Pawilon”, grę dla miłośników piękna.
Plastikowe długopisy reklamowe – trwałe, wygodne i tanie. Dlaczego warto z nich korzystać w biznesie?
Plastikowe długopisy reklamowe – trwałe, wygodne i tanie. Dlaczego warto z nich korzystać w biznesie?
Plastikowe długopisy reklamowe to jedne z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Dostępne w różnych kolorach i wzorach, stanowią doskonały sposób na promocję firmy i zwiększenie jej rozpoznawalności. W tym artykule przedstawimy, dlaczego warto z nich korzystać w biznesie.
Ostatnie wpisy